Strona domowa / Komponenty do zestawów audio / Artykuły / Przedwzmacniacz Nu-Vista Vinyl

MUSICAL FIDELITY

Przedwzmacniacz Nu-Vista Vinyl

Przedwzmacniacz Nu-Vista Vinyl

Musical Fidelity to producent, którego sprzęt audio znany jest z pełnego, ciepłego analogowego brzmienia, opartego o lampy nuwistorowe, zaś Anthony Michaelson – założyciel firmy – zawsze darzył przedwzmacniacze gramofonowe wyjątkowym sentymentem. Wszak pierwszym produktem, który stworzył, był właśnie przedwzmacniacz gramofonowy.

Najważniejszą cechą nowego przedwzmacniacza gramofonowego Musical Fidelity jest praktycznie brak limitów, jeśli chodzi o parametry elektryczne wkładek gramofonowych, z jakimi może on współpracować. Jeśli wkładka należy do skrajnie trudnych w obsłudze, to właśnie Nu-Vista Vinyl jest modelem, który sprosta zadaniu.

Urządzenie wyposażono w pięć indywidualnie regulowanych wejść analogowych 2 × RCA. Każde wejście „zapamiętuje” ustawienia pojemności oraz impedancji, co pozwala na płynne przełączanie między różnymi wkładkami. Przedwzmacniacz został też wyposażony w wyjścia audio 2 × RCA i parę zbalansowanych wyjść XLR.

Na przednim panelu znajdują się m.in. przełącznik dopasowujący pracę przedwzmacniacza do rodzaju wkładki gramofonowej (MM/MC) oraz przyciski pozwalające na wybór źródła przetwarzanego sygnału audio.

Model Nu-Vista Vinyl to przedwzmacniacz najwyższej półki. Zapewnia skrajnie małe zniekształcenia i perfekcyjną korekcję krzywej RIAA (Recording Industry Association of America) – aż do 60 kHz. Urządzenie charakteryzuje się brakiem słyszalnych dla ludzkiego ucha szumów, bardzo dobrą separacją kanałów oraz odpornością na przeciążenia. Nuwistorowe lampy zapewniają „miękki” dźwięk, bez podbarwień.

Zewnętrzne wykonanie przedwzmacniacza oddaje jego techniczną perfekcję skrywaną wewnątrz obudowy. Model Nu-Vista Vinyl to stworzony na specjalnych warunkach jeden z najlepszych przedwzmacniaczy gramofonowych dostępnych na rynku. Sugerowana cena urządzenia wynosi 16 995 zł. Przedwzmacniacz dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i srebrnej.

Przedwzmacniacz Nu-Vista Vinyl 2
Przedwzmacniacz Nu-Vista Vinyl 3
2018-05-24

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket