NAVITEL

Przełomowa funkcja komend głosowych w języku polskim dostępna w wideorejestratorze NAVITEL RS990 GPS

Przełomowa funkcja komend głosowych w języku polskim dostępna w wideorejestratorze NAVITEL RS990 GPS

Jako pierwszy producent NAVITEL umożliwia sterowanie głosowe funkcjami wideorejestratora w języku polskim. A to za sprawą wydanej właśnie aktualizacji dla flagowego modelu NAVITEL RS990 GPS.

Nowa wersja oprogramowania oferuje możliwość sterowania głosowego kluczowymi funkcjami urządzenia. Użytkownik za pomocą prostych komend może bez dotykania ekranu i bez odrywania rąk od kierownicy kontrolować działanie kamerki.
Funkcja sterowania głosowego w języku polskim, to nie tylko ogromny krok w stronę wygody, ale przede wszystkim znaczące zwiększenie bezpieczeństwa na drodze. Od teraz kierowca może skupić się wyłącznie na jeździe, zyskując pełną głosową kontrolę nad urządzeniem – powiedział Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.
Dostępne są następujące polecenia głosowe:
    • „Pokaż przednią kamerę” / „Pokaż tylną kamerę”
    • „Włącz Wi-Fi” / „Wyłącz Wi-Fi”
    • „Włącz ekran” / „Wyłącz ekran”
    • „Zrób zdjęcie” / „Zablokuj wideo”
    • „Włącz nagrywanie” / „Wyłącz nagrywanie”
Pełna instrukcja obsługi funkcji sterowania głosem znajduje się na stronie internetowej producenta. Funkcja ta jest dostępna fabrycznie w nowych modelach RS990 GPS*.
* Dla urządzeń kupionych wcześniej, możliwa jest aktywacja tej funkcji za opłatą 50 zł netto. Wymagany jest kontakt z pomocą techniczną oraz przesłanie do serwisu firmy Navitel Poland samego urządzenia (bez akcesoriów). Koszty wysyłki pokrywa użytkownik. Czas realizacji usługi wynosi do 7 dni roboczych.

Źródło: Navitel

Przełomowa funkcja komend głosowych w języku polskim dostępna w wideorejestratorze NAVITEL RS990 GPS-2
2025-08-22
x

Kontakt z redakcją

© 2025 InfoMarket