CONCEPT

Chłodziarkozamrażarki LFT4355wh i LFT4355ss

Chłodziarkozamrażarki

Concept poszerza szeroką ofertę urządzeń chłodniczych o dwa nowe modele chłodziarkozamrażarek z górnym zamrażalnikiem. Modele wyposażone są w te same funkcjonalności i oferują takie same pojemności. Różnice między nimi wynikają z wybarwienia frontów.

W ofercie marki Concept pojawiły się dwa nowe chłodziarkozamrażarki z praktycznym dolnym zamrażalnikiem, które cechują te same parametry, a różnią się kolorystyką obudowy. Taki zabieg producent zastosował, aby zadowolić jak największą grupę użytkowników. Lodówka LFT4355wh oferuje wybarwienie w kolorze klasycznej bieli, a model LFT4355ss – imitacji srebra, co sprawia, że urządzenie będzie pasowało do kuchni, w których większość urządzeń jest barwiona na ten kolor. Warto zwrócić uwagę na wymiary nowych modeli, które można określić mianem ekonomicznych. Dzięki szerokości wynoszącej zaledwie 540 mm i głębokości 551 mm oraz wysokości nie przekraczającej 1428 mm, nowe lodówki Concept można wygodnie zmieścić w większości popularnych mebli kuchennych. Jest to model idealny zwłaszcza do mniejszych kuchni. Mimo ekonomicznych wymiarów, nowe chłodziarkozamrażarki Concept oferują wystarczająco dużo miejsca do przechowywanie żywności. Są to modele dwudrzwiowe o łącznej pojemności 211 l. W górnej części znajduje się zamrażarka o pojemności 41 l, w której żywność i produkty spożywcze mogą być przechowywanie na 2 poziomach. Część chłodząca o pojemności 170 l wyposażona jest w 3 półki, pojemną szufladę na owoce i warzywa oraz praktyczne balkoniki w drzwiach do przechowywania drobnych butelek, słoiczków czy produktów spożywczych. Wśród komfortowych funkcji warto wymienić intuicyjne, manualne sterowanie. Lodówka wyposażona jest w bardzo prostą, mechaniczną regulację temperatury, dzięki czemu każdy może ją kontrolować. Do wyboru jest 7 poziomów temperatury lub całkowite wyłączenie lodówki.

Dużą zaletą nowych modeli marki Concept jest możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi. Dzięki temu lodówki te idealnie dopasowują się do potrzeb każdego gospodarstwa domowego i zmieszczą się dosłownie wszędzie. O energooszczędności nowych sprzętów chłodniczych Concept świadczy między innymi ekonomiczne i delikatne oświetlenie LED. Nowoczesne oświetlenie LED doskonale oświetla wnętrze lodówki. W porównaniu z klasyczną żarówką jest znacznie bardziej ekonomiczna i jednocześnie delikatna dla przechowywanej żywności. Dodatkowo, dzięki zerowej mocy cieplnej, temperatura wewnątrz lodówki nie wzrasta.

Nowe lodówki Concept cechuje bardzo ciche działanie, ponieważ podczas pracy osiągają poziom hałasu zaledwie 39 dB.

Chlodziarkozamrazarki-LFT4355wh-i-LFT4355ss-2
2024-07-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket