MPM

Lodówki MPM-108-KB-43 i MPM-108-KB-44

Lodówki

Najnowsze modele chłodziarkozamrażarek marki MPM o wysokości 114 cm z dolnym zamrażalnikiem, wyróżniają praktyczna pojemność do przechowywania produktów, automatyczny system odszraniania w chłodziarce oraz możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi.

Nowe lodówki marki MPM to najpopularniejsze typy chłodziarkozamrażarek – z oddzielnym zamrażalnikiem umiejscowionym w dolnej partii sprzętu. Urządzenia wyposażone są w takie same funkcjonalności, a różnią się wybarwieniem obudów. Model MPM-108-KB-53 w kolorze klasycznej bieli będzie doskonale pasował do przestrzeni kuchennych urządzonych w stylu nowoczesnym, klasycznym oraz takim, w którym przeważają naturalne materiały, jak drewno, cegła czy beton. Model MPM-108-KB-44 w kolorze lśniącej czerni dopełni funkcjonalnie i wzorniczo kuchnie urządzone w stylu nowoczesnym i loftowym.

Nowe modele chłodziarkozamrażarek firmy MPM z zamrażalnikiem dolnym łączą w sobie funkcjonalność, praktyczność i wygodę użytkowania. To niezastąpione urządzenia, które sprawią, że przechowywana żywność dłużej zachowa świeżość, a utrzymanie porządku będzie łatwe i szybkie. Dzięki zaawansowanej technologii automatycznego odszraniania, nie ma konieczności manualnego rozmrażania urządzenia. Dzięki technologii odszraniania w nowych lodówkach MPM nie będzie uciążliwego szronu w części chłodzącej. Chłodzenie odbywa się poprzez wprowadzanie do urządzenia suchego powietrza, schładzaniu go i wprowadzaniu w obieg, bez wilgoci, która wyprowadzana jest na zewnątrz. Bogate wyposażone i przestronne wnętrze, pomimo kompaktowych wymiarów sprawia, że bez trudu można odnaleźć odpowiednie i łatwo dostępne miejsce dla każdego produktu. Do dyspozycji użytkownika w komorze chłodzenia znajdują się 2 szklane półki, transparentna szuflada na owoce i warzywa, 2 balkoniki na drzwiach, a także pojemnik na jajka. W zamrażalniku natomiast dostępne są 2 transparentne i wygodne pojemniki, które łatwo się wysuwają, nawet przy całkowitym obłożeniu. To funkcjonalne wyposażenie oraz praktyczna pojemność całkowita urządzenia wynoszącą 108 l, umożliwia wygodne przechowywanie większych zapasów, w tym produktów spożywczych i pojemników o niestandardowych rozmiarach, a nawet garnków z potrawami.

Nowe urządzenia chłodnicze marki MPM, poza klasycznym designem, wyposażone są w wiele praktycznych funkcji. Sterowanie sprzętami odbywa się przy pomocy wygodnego panelu umiejscowionego wewnątrz komory chłodzenia. Sterowanie nie tylko zapewnia wygodną kontrolę nad temperaturą panującą w środku, ale także umożliwia dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb w danej chwili.

Lodowki-MPM-108-KB-43-i-MPM-108-KB-44-2
2024-07-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket