MPM

Z ofertą dla inwestorów i deweloperów

Z ofertą

Wykorzystując swoje doświadczenie, firma MPM agd SA wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych i wprowadziła specjalną ofertę pakietów wyposażeniowych. Dzięki niej w przystępnej cenie mogą oni wyposażyć swoje inwestycje w dobrej jakości sprzęt AGD.

Firma dostarcza niezawodne i dopasowane rozwiązania do wyposażenia różnorodnych przestrzeni, w tym hoteli, pensjonatów, akademików, biur oraz apartamentów. Producent stale powiększa portfolio, kładąc nacisk na jakość, energooszczędność i funkcjonalność urządzeń. Klienci szukający sprzętów, które nie tylko świetnie się sprawdzą, ale i będą doskonale wyglądać w realizacji, mogą zapoznać się z ofertą na stronie www.mpm.pl/ dla-deweloperow. Witryna jest również dostępna po zeskanowaniu kodu QR.

Przygotowana oferta pakietowa składa się z czterech wariantów na różne potrzeby. Opcja mini zawiera takie wyposażenie jak okap, płyta indukcyjna, lodówka oraz czajnik. Sprawdzi się np. w akademikach czy apartamentach. W wariancie basic do wyposażenia dołączają zmywarka oraz kuchenka mikrofalowa. Z kolei w pakietach standard i premium znajdziemy również piekarnik, różnią się zaś one klasą proponowanych urządzeń. Mamy więc kompletne wyposażenie kuchni. Jest również możliwość indywidualnego dostosowania pakietów, wystarczy zaznaczyć, jakie urządzenia nas interesują. Co więcej, specjaliści marki MPM dostępni są także pod numerami tel. 538 551 130 i 22 38 05 257 oraz adresem e-mail deweloperzy@mpm.pl.

Z-oferta-dla-inwestorow-i-dewelopero-2
2024-07-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket