CONCEPT

Piekarnik wolnostojący ET6035bc

Piekarnik wolnostojący

Gdy przestrzeń w kuchni jest ograniczona, warto sięgnąć po kompaktowe urządzenia AGD. Doskonale sprawdzą się np. w kawalerkach czy domkach letniskowych. Elektryczny minipiekarnik Concept ET6035bc to idealne rozwiązanie w takich warunkach.

Dzięki kompaktowym rozmiarom i eleganckiemu czarnemu szkłu pasuje do każdej kuchni. Dodatkowo jest łatwy w obsłudze i lekki, dzięki czemu bez trudu przeniesiemy go, gdziekolwiek zajdzie taka potrzeba. Piekarnik ET6035bc ma dużą pojemność wewnętrzną, wynoszącą 35 l, i oferuje 6 funkcji pieczenia, w tym termoobieg i grill. Sterowanie odbywa się za pomocą pokręteł do ustawiania temperatury, programu i czasu. Wnętrze piekarnika jest oświetlone i dostępna jest czteropoziomowa regulacja wysokości. Urządzenie wyposażone jest w głęboką blachę z uchwytem oraz tackę do zbierania tłuszczu i okruszków podczas pieczenia.

Zaletą pieczenia z gorącym powietrzem jest szybkie i równomierne nagrzewanie, dzięki czemu oszczędzamy energię, czas i pieniądze. W piekarniku z termoobiegiem można korzystać z kilku poziomów jednocześnie i piec kilka potraw naraz. Doskonale nadaje się do przygotowania wypieków, słodyczy, ciast, ale także mięsa, które zyska pięknie chrupiącą skórkę.

W podstawowym wyposażeniu znajduje się także rożen do grillowania, który doskonale sprawdza się podczas grillowania mięsa lub innych potraw. Podczas grillowania obraca się powoli, dzięki c zemu zapewnia idealne i równomierne pieczenie ze wszystkich stron. Dzięki praktycznemu uchwytowi na rożen nie poparzymy się podczas pieczenia. Minipiekarnik elektryczny ET6035bc ma regulację temperatury w zakresie od 10 do 230 °C. Zapewnia tym samym użytkownikom większy komfort i większe możliwości. W piekarniku bezpiecznie i szybko rozmrozimy lub odgrzejemy gotowe dania. Można go także używać do suszenia grzybów, owoców, warzyw czy ziół. Urządzenie dysponuje mocą 1600 W, co sprawia, że wystarczy kilka chwil, żeby było gotowe do pracy. Długość kabla zasilającego to 1 m.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest czyszczenie Aqua Clean. Dzięki niemu utrzymanie przestrzeni wewnętrznej będzie bardzo proste. Wystarczy zalać blachę do pieczenia 200 ml wody, ustawić „grzanie dolne i górne” na 90 °C i pozostawić na pół godziny. Gorąca para rozpuści tłuszcz i inne zanieczyszczenia, wystarczy wytrzeć je gąbką lub szmatką. Na koniec wystarczy umyć wnętrze piekarnika ciepłą wodą.

Piekarnik-wolnostojacy-ET6035bc-2
2024-07-09
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket