BOSCH

Odkurzacz pionowy Unlimited 7 ProHygienic Aqua

Odkurzacz pionowy

Innowacyjna konstrukcja odkurzacza Bosch Unlimited 7 poza przegubową rurą do wygodnego sprzątania pod meblami została wzbogacona o nową nasadkę mopującą DynamicAqua.

Nasadka 2 w 1 DynamicAqua to połączenie silnego kanału ssącego z dwiema obrotowymi nakładkami mopującymi oraz automatycznym dozowaniem wody. Sprawia, że sprzątanie jest bardziej efektywne i zajmuje mniej czasu. Automatyczne dozowanie wody w odkurzaczu Unlimited 7 ProHygienic Aqua zapewnia idealne nasączenie nakładek mopujących dla uzyskania nieskazitelnych rezultatów mycia, nawet na wrażliwych powierzchniach, takich jak lakierowany parkiet. Nakładki z mikrofibry są wyposażone w specjalne metki ułatwiające ich odczepienie. Można je prać w pralce. Kompaktowe wymiary i łatwe manewrowanie nasadki 2 w 1 DynamicAqua pozwalają na dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Przycisk sterujący przepływem wody ze wskaźnikiem LED służy do precyzyjnego sterowania przepływem wody i nasączeniem nakładek mopujących.

Dzięki dodatkowej elektroszczotce AllFloor Dynamic Power Brush odkurzacz Unlimited 7 Pro- Hygienic Aqua jest doskonale przygotowany do wszystkich tradycyjnych zadań, gdzie potrzebne jest skuteczne odkurzanie. System filtrów HEPA zatrzymuje 99,97 proc. drobnych cząstek kurzu. Dzięki temu jest idealny dla alergików. Sprawia, że powietrze wylotowe jest czystsze niż powietrze w pomieszczeniu.

Intuicyjny, 3-stopniowy wybór trybu pracy pozwala na dostosowanie do każdych warunków. Tryb eco zapewnia wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb auto to najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i skuteczności z automatycznym dostosowaniem poziomu mocy. Z kolei tryb turbo oferuje największą skuteczność w przypadku wymagających powierzchni. Atutem jest zginana pod kątem 90° rura, umożliwiająca łatwe sprzątanie pod niskimi meblami. Odkurzacz wyposażono w ergonomiczne funkcje ułatwiające sprzątanie, takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja parkowania. Masa wynosząca 1,4 kg, sprawia, że manewrowanie jest wyjątkowo wygodne.

W Bosch Unlimited 7 ProHygienic Aqua połączono skuteczne odkurzanie z dokładnym myciem, żeby sprzątanie było jeszcze bardziej efektywne. To najwszechstronniejszy odkurzacz producenta do sprzątania na sucho i mokro. Razem z szeroką gamą akcesoriów sprawi, że każde wyzwanie związane ze sprzątaniem stanie się proste i przyjemne.

Odkurzacz-pionowy-Unlimited-7-ProHygienic-Aqua-2
2024-07-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket