TCL

Oficjalnym partnerem reprezentacji Polski

Oficjalnym partnerem

TCL podpisał umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej (PZPN) i tym samym zyskał tytuł partnera reprezentacji Polski. Jej przedmiotem jest sponsoring związany z piłkarską reprezentacją Polski. Umowa będzie obowiązywać do 31 lipca 2026 r. z możliwością jej przedłużenia.

Reprezentacja Polski po raz pierwszy w historii awansowała na piąty wielki turniej międzynarodowy z rzędu. Po zakwalifikowaniu się na Mistrzostwa Europy 2016, Mistrzostwa Świata 2018, Mistrzostwa Europy 2020 (odbyły się w 2021 roku z powodu pandemii), a także Mistrzostwa Świata 2022, w czerwcu zagra w Mistrzostwach Europy 2024 w Niemczech.

Cieszymy się, że tuż przed mistrzostwami Europy reprezentacja Polski dokonuje poważnego wzmocnienia. Do grona partnerów drużyny narodowej dołącza firma TCL, uznana marka w branży RTV i AGD. To dla nas spore wyróżnienie, że firma, która chce rozwijać swoją pozycję w Polsce, właśnie w nas widzi ogromny potencjał marketingowy. Jesteśmy przekonani, że ta umowa zapewni same korzyści obu stronom. Witamy w piłkarskiej rodzinie! – powiedział Łukasz Wachowski, sekretarz generalny PZPN.

TCL jako zespół zapalonych entuzjastów sportu nawiązuje liczne partnerstwa w Europie i na świecie. Sport jednoczy ludzi i jest czymś więcej niż tylko grą, ponieważ za każdym wyzwaniem i zwycięstwem kryją się często wspaniałe historie inspirujące ludzi do wielkości. TCL wyznaje zasadę, że wyjątkowe, inspirujące wydarzenia powinny być dostępne dla każdego. Odpowiedzią są, między innymi, wysokiej klasy telewizory QD-MiniLED, zaawansowane soundbary oraz przełomowe urządzenia mobilnektóre pozwolą cieszyć się wszystkimi wyjątkowymi chwilami. Dzięki ekranom TCL XL o przekątnej nawet 115 cali żaden szczegół nie pozostanie niezauważony.

Decyzja o podpisaniu umowy partnerskiej stworzyła podwaliny pod ekscytującą i pełną sukcesów przyszłość dla obu stron. TCL z radością będzie wspierać drużynę narodową na drodze do sukcesu w każdym wyjątkowym momencie – zapewnia Jayway Peng, dyrektor zarządzający w TCL Electronics Polska.

Oficjalnym-partnerem-reprezentacji-Polski-2
2024-05-27
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket