POLSAT BOX

Nowy pakiet Stream+ z Disney+ i HBO Max

Nowy pakiet

Stream+ to nowy pakiet w ofercie Polsat Box, który dołącza do oferty telewizji satelitarnej i internetowej, a w nim dostęp do serwisów Disney+ oraz HBO Max (w tym z 3 kanałami HBO) w cenie 49,99 zł/mies.

Telewizja Polsat Box z pakietem Stream+ to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie bogactwo oferty telewizyjnej i różnorodności kanałów, a dodatkowo chcą mieć dostęp do rozrywki łącznie w trzech serwisach streamingowych (abonenci Polsat Box mają także bezpłatny dostęp do kanałów i treści telewizyjnych ze swojego pakietu w serwisie Polsat Box Go). Dodatkowo na start z pakietem Stream+ dostępny jest benefit: pierwszych 6 miesięcy bez opłat z pakietami M Sport i L (telewizja satelitarna i kablowa IPTV) oraz Bogatym (telewizja internetowa) lub pierwsze 3 miesiące bez opłat z pakietami S i M (telewizja satelitarna i kablowa IPTV) oraz Wygodnym i Komfortowym (telewizja internetowa).

Disney+ to bogata oferta produkcji Disneya, Marvela, „Star Wars”, Pixara, National Geographic i Star. Wśród najnowszych tytułów serwisu są m.in. „Biedne istoty” z nagrodzoną Oscarem brawurową rolą Emmy Stone, a także „Szogun” – adaptacja bestsellerowej powieści Jamesa Clavella o tym samym tytule czy „Gwiezdne wojny: Parszywa Zgraja” – serial animowany osadzony w świecie „Gwiezdnych wojen”.

HBO Max z kolei oferuje nowości i kultowe seriale i filmy HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network i Max Originals. Fani nowych seriali i filmów obejrzą cały sezon nowego serialu „Reżim” z utalentowaną Kate Winslet w roli autorytarnej przywódczyni Eleny, oparty na nagrodzonej Pulitzerem powieści autorstwa Viet Than Nguyen „Sympatyk” oraz filmową opowieść „Wonka” o młodych latach Willy’ego Wonki – postaci z powieści „Charlie i fabryka czekolady”.

2024-05-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket