CANAL+

„Ja. Kapitan” – nowy serial sportowy Canal+!

„Ja. Kapitan”

Nowy sportowy serial dokumentalny „Ja. Kapitan” przedstawia losy liderów ośmiu klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy. Pierwszy odcinek miał premierę 28 maja, kolejne będzie można oglądać co tydzień.

Takiej sportowej serii dokumentalnej w Canal+ jeszcze nie było. Kibice kapitanów swoich klubów znają głównie z boisk, a dzięki temu serialowi każdy fan przekona się, jakim człowiekiem jest lider jego drużyny. Najnowsza seria nie będzie opierała się tylko na podsłuchiwaniu kapitanów w szatni, na boisku czy na treningach, jak miało to miejsce w „Sędziach” czy „Piłkarzach na podsłuchu”. Najnowsza produkcja to osiem różnych historii i całkowicie różnych charakterów. Ośmiu liderów klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy opowiada o swojej piłkarskiej drodze, życiu oraz o sukcesach i porażkach, i to nie tylko tych boiskowych. Głos zabierają też ich najbliżsi: rodzice, żony, dzieci, wujkowie, bracia czy koledzy z boiska. Zdjęcia do serialu były nagrywane nie tylko w Polsce, ale w całej Europie, m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, Anglii, Portugalii czy Chorwacji.

Prace nad serialem „Ja. Kapitan” trwały, a w zasadzie trwają, od kilku miesięcy. W kolejnych odcinkach bliżej poznamy liderów ośmiu klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy. Widzowie zobaczą przede wszystkim, jakimi są ludźmi. Seria zadebiutuje odcinkiem, którego bohaterem jest Lukas Podolski. To będzie podróż przez całą karierę byłego reprezentanta Niemiec. O jego przywiązaniu do Polski i Górnika Zabrze będą opowiadać jego najbliżsi. Nad każdym odcinkiem „Ja. Kapitan” pracowały oddzielne ekipy realizatorskie i autorzy. Efekt prac przeszedł nasze oczekiwania. Mamy godziny nagranych rozmów z ważnymi osobami w życiu każdego kapitana. Odwiedziliśmy też ich rodzinne strony. Takiej sportowej serii dokumentalnej jeszcze nie było w naszej ofercie, a przypomnę, że seriale sportowe Canal+ mają już swoją markę – podkreśla Michał Kołodziejczyk, dyrektor Canal+ Sport.

W kolejnych odcinkach poznamy losy Kamila Grosickiego (Pogoń Szczecin), Josue (Legia Warszawa), Tarasa Romanczuka (Jagiellonia Białystok), Zorana Arsenića (Raków Częstochowa), Mikaela Ishaka (Lech Poznań), Jakuba Czerwińskiego (Piast Gliwice) i Erika Exposito (Śląsk Wrocław).

Ja-Kapitan-nowy-serial-sportowy-Canal+-2
2024-05-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket