SILICON POWER

Nagrodzony wyróżnieniem „Red Dot Award 2024”

Nagrodzony wyróżnieniem

Producent dysków SSD, komponentów oraz akcesoriów – firma Silicon Power informuje, że jego przełomowy przenośny dysk SSD PX10 został uhonorowany nagrodą „Red Dot Award 2024”.

Dysk Silicon Power PX10 wyróżnia się lekką jak piórko konstrukcją, unikalnym, ale funkcjonalnym kształtem i wytrzymałością klasy wojskowej. Wyróżnienie to jest wyrazem zaangażowania firmy w dostarczanie najnowocześniejszych produktów, które łączą wyjątkową wydajność z innowacyjnym wzornictwem.

Dzięki łączności w standardzie USB 3.2 Gen 2 PCIe NVMe dysk SSD Silicon Power PX10 zapewnia niewiarygodną prędkość odczytu i zapisu – do 1050 MB/s. Skopiowanie pliku wideo 4K UHD zajmującego 10 GB z PX10 na dysk komputera jest możliwe w zaledwie 10 sekund. Dzięki temu jest idealnym wyborem dla osób pracujących z dużymi plikami, np. operatorów kamer czy fotografów. Wystarczy wybrać wariant pojemnościowy odpowiedni do potrzeb – 512 GB lub 1, 2 albo 4 TB. Dysk świetnie sprawdzi się także jako nośnik w konsolach Xbox One i PS4, a także PS5 i Xbox Series S|X, na których umożliwi uruchomienie tytułów z poprzedniej generacji. Wystarczy podłączyć go do portu USB i zainicjować. Dysk może współpracować z kompatybilnymi kamerami, aparatami i smartfonami, pozwalając na zapis np. plików wideo. Obsługa formatu Apple ProRes 4K 60 FPS daje możliwość zachowania dobrej jakości obrazu do postprodukcji. Niezwykle szczelna konstrukcja obudowy efektywnie rozprasza ciepło oraz ma certyfikat MIL-STD, stanowiący potwierdzenie dużej odporności na czynniki zewnętrzne.

Nagrodzony-wyroznieniem-Red-Dot-Award-2024-2
2024-05-31
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket