TECHNISAT

Adaptery radiowe z DAB+ Digitradio 10/10 C/10 IR/11 IR

Adaptery radiowe z DAB+

Wiele systemów audio ma doskonałe brzmienie, lecz nie umożliwia odbioru stacji radiowych DAB+ ani nie jest wyposażonych w łącza Bluetooth. Urządzenie Digitradio 10 marki Techni- Sat, dostępne w różnych wersjach, uzupełni domowy system hi-fi o te atrakcyjne funkcje.

Kompaktowy adapter radiowy Digitradio 10 wzbogaci domowy system audio o możliwość odbioru cyfrowego radia DAB+ i słuchania stacji radiowych nadawanych w paśmie FM. Obydwa tunery DAB+ i FM umożliwiają zapamiętanie po 20 ulubionych stacji radiowych. Na dużym wyświetlaczu OLED (przekątna 2,4 cala), o wysokim kontraście i ostrości, czytelnym nawet z dużej odległości, wyświetlane są takie informacje jak godzina, data, stacja oraz tytuł odtwarzanego utworu. Sterowanie urządzeniem Digitradio 10 możliwe jest za pomocą pilota, który znajduje się w zestawie. Łącze Bluetooth pozwala bezprzewodowo przesłać dane muzyczne ze smartfona do Digitradio 10, dzięki czemu można słuchać utworów muzycznych, radia internetowego oraz najnowszych audiobooków z dużych głośników domowego systemu audio. Z tyłu obudowy znajdują się gniazda: antenowe i audio analogowe RCA, a w modelach Digitradio IR 10 i IR 11 zastosowano także optyczne (S/PDIF).

Oprócz funkcji opisywanego modelu (Digitradio 10) w adapterze Digitradio 10 C zastosowano kolorowy wyświetlacz LCD 2,8 cala (240 × 320 px) zamiast OLED. W wersji Digitradio 10 IR otrzymujemy dodatkowo łącze WLAN i radio internetowe oraz sterowanie za pośrednictwem aplikacji TechniSat Connect. Źródłem muzyki może być aplikacja Spotify Connect. Pamięć stacji radiowych DAB+ i FM zwiększono do 30. W ostatniej wersji adaptera – Digitradio 11 IR zastosowano jeszcze większy wyświetlacz LCD (3,5 cala) oraz zwiększono ofertę serwisów muzycznych, do Spotify dodano Amazon Music, Klassikradio Select i Calm Radio.

Adaptery-radiowe-z-DAB+-Digitradio-10-10-C-10-IR-11-IR-2
2024-05-31
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket