MIO

Wideorejestrator MiVue C595W Dual

Wideorejestrator

Zestaw MiVue C595W Dual jest wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje do uzyskania dobrej jakości nagrań, jak dobrze znany sensor Starvis z jasnym obiektywem, GPS, Wi-Fi i uzupełnia go kamera tylna MiVue T35.

Jedną z bardziej przydatnych funkcji kamery Mio MIVue C595WD jest ostrzeganie przed fotoradarami. Kamera MiVue C595WD ostrzeże nas nie tylko przed nimi, ale także przed odcinkowym pomiarem prędkości. Wideorejestrator pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkości oraz dostarcza informacji o średniej prędkości na mierzonym odcinku. Ta nowatorska funkcja oferowana przez Mio uchroni kierowcę przed otrzymaniem mandatu za przekroczenie prędkości.

Model Mio MiVue C595W Dual wyposażony jest w superkondensator, który ma dużo dłuższą trwałość niż zwykły akumulator. Oznacza to, że nie trzeba go tak często wymieniać ani ładować. W trybie postojowym urządzenia Mio MiVue C595W Dual mogą nagrywać cały czas, aktywując się automatycznie i rejestrując obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu. Druga kamera Mio MiVue T35 służy do zapisu trasy z tyłu pojazdu. Dzięki użyciu protokołu TVI do zapisu kamery mogą być połączone 8-metrowym kablem gwarantującym brak zakłóceń. 8 metrów to wystarczająco, żeby móc zainstalować ten zestaw w pojazdach dłuższych niż tradycyjne samochody osobowe. Zestaw Mio MiVue C595W Dual, podobnie jak wszystkie inne kamery Mio, objęty jest aż 3-letnią gwarancją producenta. Mio MiVue C595W Dual kosztuje 599 zł.

Wideorejestrator-MiVue-C595W-Dual-2
2024-05-31
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket