SHARP

Kompaktowy soundbar HT-SB700

Kompaktowy soundbar

Firma Sharp Consumer Electronics, jeden z czołowych na świecie producentów elektroniki użytkowej, powiększyła swoją ofertę o przystępny cenowo i kompaktowy soundbar HT-SB700. Wykorzystuje on system Dolby Atmos i pracuje w konfiguracji 2.0.2.

Urządzenie zostało opracowane z myślą o małych i średnich pomieszczeniach i prezentuje minimalistyczny design z wciągającym dźwiękiem przestrzennym 3D. 2.0.2-kanałowy soundbar Sharp HT-SB700 zachwyca dyskretnym wyglądem i najwyższej klasy przetwarzaniem dźwięku. Pomimo kompaktowej konstrukcji soundbar oferuje efekty standardu Dolby Atmos z wciągającym dźwiękiem przestrzennym 3D. Oprócz Dolby Atmos soundbar dekoduje i odtwarza inne formaty audio, takie jak Dolby Digital, Dolby Digital Plus i Dolby TrueHD. HT-SB700 wyposażono w szeroką gamę połączeń, w tym Bluetooth 5.3 (z kodekami SBC i AAC), HDMI (z eARC i CEC), a także wejścia optyczne i Aux. Przy całkowitej mocy wyjściowej 140 W soundbar wyposażony został w dwa głośniki przednie i dwa głośniki górne (które odbijają dźwięk od sufitu, tak jakby dochodził z góry), razem zapewniają one wciągający dźwięk przestrzenny 3D, który jest znakiem rozpoznawczym Dolby Atmos. Pięć wstępnie ustawionych korektorów (Movie, Music, Voice, Night and EQ-Off) z regulacją tonów niskich i wysokich oferuje spersonalizowany profil dźwięku, pasujący do większości rodzajów treści audio. Soundbar Sharp HT-SB700 może być sterowany za pomocą pilota zdalnego sterowania z wygodnej kanapy lub za pomocą przycisków na urządzeniu. Dodatkowo połączenie HDMI eARC/CEC umożliwia sterowanie soundbarem za pomocą pilota od telewizora.

Sharp HT-SB700 charakteryzuje się nie tylko wyjątkową jakością dźwięku, ale także eleganckim wykończeniem. Metalowa przednia kratka z matowym czarnym wykończeniem zapewnia nowoczesny i stylowy wygląd, który harmonijnie komponuje się z każdym otoczeniem. Kompaktowe wymiary – 52 × 11,3 × 7,2 cm sprawiają, że soundbar nadaje się idealnie do użytku z małymi i średnimi telewizorami (od 24 do 40 cali). Dzięki temu jest to idealna opcja do poprawy jakości dźwięku z odbiornika tam, gdzie przestrzeń jest na wagę złota. Soundbar HT-SB700 idealnie sprawdzi się z telewizorami starszej generacji, które nie mają funkcji dźwięku przestrzennego, i znacznie poprawi wrażenia audio. Połączenie dobrej jakości wykonania i atrakcyjnego wzornictwa sprawia, że jest to akustyczna atrakcja i estetyczny element przyciągający wzrok w każdym pomieszczeniu. Sugerowana cena detaliczna to 999 zł.

Kompaktowy-soundbar-HT-SB700-3
2024-06-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket