TOSHIBA

Telewizory Ultra HD z systemem VIDAA z serii QV24

Telewizory Ultra HD z systemem VIDAA z serii

Marka Toshiba powiększyła ofertę telewizorów Ultra HD smart TV o serię QV24 z systemem VIDAA i ekranami QLED o popularnych przekątnych: 43, 50, 55 i 65 cali, które oferują bardzo dobrą jakość obrazu za rozsądną cenę.

W telewizorach zastosowano najnowszą wersję systemu VIDAA, który zapewnia szybkie działanie i intuicyjną obsługę funkcji. Funkcja VIDAA Voice umożliwia głosową obsługę telewizora i wyszukiwanie treści w Internecie. Zainstalowane są fabrycznie aplikacje Netflix 4K, YouTube 4K, Prime Video, Disney.

Wyświetlacz QLED z kropkami kwantowymi QD (Quantum Dot) zapewnia bardzo dobre kolory, a HDR Dolby Vision i HDR10 szczegóły w ciemnych i jasnych scenach filmów. Układ TRU Resolution, skaluje treści wideo o rozdzielczości SD i HD do 4K, oferując bardziej realistyczny obraz. Odtwarzany jest dźwięk standardów: Dolby Audio i DTS Virtual:X oraz DTS HD. Telewizory zawierają dwa głośniki systemu audio Onkyo, a różnią się mocą: 43 QV2463DG – 2 × 8 W, 50 i 55QV2463DG – 2 × 10 W i 65QV2463DG – 2 × 12 W. Do wyboru mamy tryby dźwięku: Muzyka, Film, Dialogi, Klasyka, Płaski i Użytkownika. Można korzystać z 5-pasmowego equalizera. Do telewizora podłączymy bez problemów konsolę 4K (do wyboru mamy 3 złącza HDMI 2.1), a słuchawki łączem Bluetooth. Funkcja Screen Mirroring szybko udostępni filmy i zdjęcia ze smartfona na dużym ekranie. Potrójny tuner DVB- -T2 (HEVC H.265)/DVB-C/DVB-S2 umożliwia oglądanie programów telewizyjnych na żywo po dołączeniu stosownej anteny, a funkcja PVR Ready ich nagrywanie na nośnik USB. Telewizory mają też funkcję hotelową z możliwością klonowania listy kanałów TV na USB.

Telewizory-Ultra-HD-z-systemem-VIDAA-z-serii-QV24-2
2024-06-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket