Redmi przygotowuje się do premiery modelu K80 Ultra – smartfona z najwyższej półki, który ma zamknąć tegoroczną serię K80.
Według dostępnych informacji urządzenie zostanie wyposażone w procesor MediaTek Dimensity 9400+ oraz ekran OLED 1,5K z częstotliwością odświeżania 144 Hz. Producent planuje także zastosowanie autorskiego układu sterowania wyświetlaczem – C8.
Specyfikacja techniczna przewiduje potrójny zestaw aparatów z głównym sensorem 50 Mpix oraz teleobiektywem, którego parametry nie zostały jeszcze ujawnione. Zasilanie zapewni bateria o pojemności 7500 mAh, obsługująca szybkie ładowanie przewodowe o mocy 100 W. W połączeniu z nowym układem SoC, model ma oferować wysoką wydajność i krótki czas uzupełniania energii.
Redmi K80 Ultra może zadebiutować w trzecim kwartale 2025 roku – najpierw w Chinach, a następnie na całym świecie. Wszystkie dane pozostają nieoficjalne i mogą się zmienić w momencie ogłoszenia przez producenta pełnej specyfikacji.
© 2025 InfoMarket