AMICA

Gotowanie bez kipienia!

Gotowanie

Dobry sprzęt w kuchni to podstawa przyjemnego i efektywnego gotowania. Teraz, dzięki najnowszej akcji Amica, można kupić płytę indukcyjną, a jeśli nie spełni ona oczekiwań, będzie można zwrócić sprzęt i odzyskać pieniądze. Bez skomplikowanych formalności.

Przypominamy, że 6 maja rozpoczęła się wyjątkowa promocja, w czasie której Klienci mogą kupić wybraną płytę indukcyjną w czasie promocji pod hasłem „100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy”. Nowa akcja zapewnia unikalną możliwość wypróbowania i poznania zalet płyt indukcyjnych Amica. Jeżeli wybrana płyta indukcyjna nie spełni oczekiwań, w ciągu 60 dni od daty zakupu, będzie można bez problemu ją zwrócić. Wystarczy tylko zgłosić taką chęć by otrzymać równowartość ceny brutto urządzenia. Klient nie będzie musiał się niczym przejmować, ponieważ organizator zadba o cały proces zwrotu produktu, łącznie z jego demontażem i transportem. Warto podkreślić, że wszyscy zainteresowani udziałem w promocji powinni zachować oryginał dowodu zakupu wraz ze wszystkimi dokumentami, które zostały wydane przy zakupie produktu. Przy tej okazji przypominamy, że by wziąć udział w promocji trzeba zadbać o zgodne z instrukcją obsługi podłączenie płyty.

Amica dostarcza sprzęty najwyższej jakości i jest pewna tego, że ich użytkownicy będą z nich zadowoleni. Ta akcja jest tego najlepszym potwierdzeniem. „100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy!” – dobitniej nie można wyrazić przekonania o jakości oferowanych urządzeń. Proces produkcyjny Amica podlega rygorystycznej kontroli na każdym etapie, co sprawia, że gwarantujemy jakość w najdrobniejszych detalach. Płyty indukcyjne zdobywają coraz większą popularność na rynku, dlatego teraz każdy może bez obaw przekonać się, czy ta technologia mu odpowiada – mówi Katarzyna Krzysiak, Sales Support Manager.

Każdy uczestnik może skorzystać z promocji tylko jeden raz, to znaczy zwrócić jeden produkt objęty promocją. Szczegóły akcji wraz z listą produktów objętych promocją oraz warunkami uczestnictwa, znajdują się na stronie: www. amica.pl/satysfakcja. Promocja będzie trwała do 31 października 2024 roku. Jest więc sporo czasu, by wziąć w niej udział.

2024-06-04
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket