MIELE

Promocje na 125-lecie marki

Promocje

Miele zachęca do odkrywania urządzeń z jubileuszowej kolekcji, a do wybranych urządzeń oferuje 125 tygodni przedłużonej gwarancji, dodatkowe akcesoria lub detergenty w prezencie. Jubileuszowe oferty z okazji 125-lecia firmy Miele są dostępne od stycznia 2024 do września 2025. Dostępność oferty może się różnić w zależności od modelu urządzenia.

Firma Miele od 125 lat podąża za swoim motto „Immer Besser“. Robią wszystko, aby byli „Immer Besser“ - zawsze lepsi niż inni dostawcy, ale także „Zawsze lepsi“ niż już są. Mottem marki jest, aby codzienne życie użytkowników produktów Miele było łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki coraz lepszym produktom.

Jedną z ofert promocyjnych jest specjalny voucher na dodatkowe akcesoria. Jest on dołączany do wybranych modeli urządzeń z jubileuszowej oferty z okazji 125-lecia Miele. Jest on ważny w Polsce i może zostać zrealizowany jedynie w sklepie internetowym Miele do 31 grudnia 2025 r. Przy zamówieniu można zrealizować tylko jeden kod promocyjny. Kolejną promocją jest 125 tygodni dodatkowej przedłużonej gwarancji. Dodatkowa 125-tygodniowa gwarancja musi zostać aktywowana w aplikacji Miele w terminie do 30 dni od zakupu urządzenia. 125-tygodniowa przedłużona gwarancja dotyczy urządzeń z jubileuszowej kolekcji 125 Gala Edition. Dodatkowa gwarancja rozpoczyna się bezpośrednio po 2-letniej gwarancji Miele, przedłużając ją o kolejne 125 tygodni. Trzecią z ofert promocyjnych jest dodatkowe 125-miesięcy przedłużonej gwarancji. Oferta przedłużonej gwarancji na 125 miesięcy to dodatkowa oferta, która obejmuje 10 lat oraz dodatkowe 5 miesięcy, w tym 2 lata gwarancji Miele. Oferta ta obowiązuje przez cały okres trwania kampanii, od początku stycznia 2024 roku do końca września 2025 roku. Oferta na przedłużoną gwarancję na 125 miesięcy obejmuje wyłącznie duże urządzenia domowe. Z oferty wyłączone są następujące kategorie produktów: odkurzacze, ekspresy do kawy (CVA i CM), oraz FashionMaster. Pełne warunki i zasady znajdują się poniżej.

Promocje-na-125-lecie-marki-2
2024-06-04
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket