MIELE

Odkurzacze Triflex z gwarancją satysfakcji

Odkurzacze Triflex

Klienci mogą bez konsekwencji przetestować innowacyjną konstrukcję odkurzaczy Miele Triflex dzięki gwarancji satysfakcji.

Wystarczy w okresie od 1 czerwca do 30 lipca 2023 r. zakupić w punkcie partnerskim jeden z odkurzaczy: Triflex HX1 lub HX2 objęty promocją. Klient powinien zachować oryginalne opakowanie, komplet akcesoriów oraz oryginał dowodu zakupu. W ciągu 30 dni od daty zakupu można zrezygnować z urządzenia oraz odebrać zwrot kosztów. W tym celu wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie www.ofertymiele.pl. Po otrzymaniu maila z pozytywną weryfikacją zgłoszenia klient powinien odesłać produkt z kompletem akcesoriów i w oryginalnym opakowaniu, po czym otrzyma zwrot pieniędzy. Instrukcja wysyłki produktu i informacje o statusie zgłoszenia otrzyma na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail. Regulamin akcji, lista produktów promocyjnych i punktów sprzedaży dostępne są na stronie www.ofertymiele.pl.

Odkurzacze Miele Triflex z innowacyjną koncepcją 3 w 1 wyznaczają nowe standardy w segmencie odkurzaczy pionowych. Niezależenie od modelu kluczowym elementem odkurzacza jest jednostka PowerUnit, która może być umieszczona na dole, co pozwala na wygodne odkurzanie dużych powierzchni bez obciążania nadgarstków. W trybie komfortowym odkurzacz można w każdej chwili postawić, żeby zebrać z podłogi przeszkadzające przedmioty, choćby porozrzucane zabawki dziecka. Kiedy PowerUnit mocowany jest na górze, czyli w trybie dużego zasięgu, odkurzacz skutecznie i bez wysiłku pozwala odkurzyć trudno dostępne miejsca pod meblami, a także ściany czy sufit. Sam PowerUnit zapewnia z kolei komfortowe czyszczenie kanap, foteli, czy tapicerki samochodowej, pełniąc funkcję odkurzacza ręcznego.

Odkurzacze Triflex
2023-07-15
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket