MIELE

Prezent przy zakupie lodówki z serii K 7000

Prezent przy zakupie lodówki

Miele, zachęcając klientów do zakupu energooszczędnej i zaawansowanej technicznie wybranej lodówki i lodówkozamrażarki z serii K 7000, oferuje innowacyjną, obrotową podstawkę FlexiTray o wartości 1216,90 zł za 1 zł.

Co zrobić, żeby nie marnować żywności? Podstawa to przemyślane zakupy i odpowiednie „zarządzanie żywnością”. Nieocenioną pomocą mogą być przy tym chłodziarki do zabudowy Generacji K 7000 firmy Miele, które zostały stworzone w duchu idei zrównoważonego rozwoju. Rozwiązania techniczne stosowane w urządzeniach chłodniczych służą m.in. temu, by przechowywana żywność była jak najdłużej świeża. W modelach premium i prestige chłodziarek Miele Generacji K 7000 jest funkcja PerfectFresh Active, która aktywnie nawilża szufladę chłodziarki. Nad szufladą umieszczony jest zbiornik na wodę, który zamienia kropelki w „mgiełkę wodną” i uwalnia ją do wnętrza szuflady. Otulone mgiełką warzywa i owoce są nawet pięciokrotnie dłużej świeże i jędrne. Do przechowywania mięsa i serów przeznaczona jest szuflada PerfectFresh. Miele, zachęcając klientów do zakupu dowolnej lodówki lub lodówkozamrażarki z linii K 7000, oferuje obrotową podstawkę do lodówki FlexiTray o wartości 1216,90 zł w prezencie za jedyne 1 zł. Ta innowacyjna podstawka umożliwia szybki dostęp do tego, czego potrzebujemy w danej chwili najbardziej, nawet jeśli znajduje się to w najbardziej odległym miejscu na półce. Obrotowa taca FlexiTray to nie tylko łatwe wyjmowanie dzięki obrotowej podstawce ze szkła, ale także możliwość obracania w zakresie 180° do przodu i do tyłu. Akcesorium składa się z tworzywa sztucznego oraz szklanych elementów, które można łatwo zdemontować i umyć w zmywarce. Dla jeszcze większego komfortu użytkowania tacę FlexiTray można stosować na wszystkich poziomach chłodziarki czy chłodziarkozamrażarki.

Promocja trwa do 30 października 2023 r. lub do wyczerpania zapasów w salonach Miele Experience Center oraz na stronie miele.pl.

2023-09-13
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket