STADLER FORM

25 lat marki i jubileuszowe produkty

25 lat marki

Marka Stadler Form, producent wyjątkowych, atrakcyjnych wizualnie urządzeń do poprawy jakości powietrza, świętuje 25. rocznicę istnienia, kontynuując misję łączenia elegancji z zaawansowaną techniką, aby zapewnić nam zdrowy oddech i nadać charakteru przestrzeniom, w których funkcjonujemy. 

Z tej okazji producent zaprezentował wyjątkową edycję limitowaną trzech aromatyzerów: Mia, Jasmine i Lucy, które zabłysną złotem. Historia marki rozpoczęła się w 1998 r., kiedy Martin Stadler założył firmę w szwajcarskim Zug. Jego prywatne poszukiwania nawilżacza powietrza, który oprócz standardów technicznych, spełniałby również wymogi walorów estetycznych, nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Zamiast czekać, postanowił stworzyć go sam. W 1999 r. powstał więc nawilżacz Fred, którego niezwykły design autorstwa Mattiego Walkera zachwyca do dziś. W Polsce marka jest obecna na rynku już 11 lat. Autoryzowanym importerem i dystrybutorem urządzeń marki Stadler Form w Polsce jest DLF Sp. Z o.o. W październiku 2022 r. w Warszawie na premierze nawilżaczy powietrza z gamy Karl pojawił się sam Martin Stadler, uświetniając obchody 10-lecia na polskim rynku.

W kolejnych latach marka Stadler Form kontynuowała swoją misję innowacji. Pośród wielu projektów na szczególną uwagę zasługują powstałe w 2008 r. modele z gamy Oskar. Są to nawilżacze, które swoim ponadczasowym designem, intuicyjną obsługą i energooszczędną pracą zdobyły uznanie użytkowników. Kolejne lata przyniosły firmie wiele nagród w prestiżowych konkursach, między innymi „Red Dot Design Award”, „IF Design Award”, „German Design Award” czy „Good Design”, potwierdzając dobrą jakość wzornictwa. Stadler Form dzisiaj to termowentylatory, osuszacze powietrza, wentylatory, nawilżacze, oczyszczacze, aromatyzery i higrometry. Szeroka gama funkcji, dostosowanie do różnych rozmiarów pomieszczeń i potrzeb użytkowników, ale też uznany design jak zawsze charakteryzują gamę produktów marki. W ramach obchodów 25-lecia, producent przedstawia nową, limitowaną odsłonę trzech znanych aromatyzerów. Wszystkie w jubileuszowym złocie, a wśród nich: cicha i dyskretna Mia, działająca do 10 godzin po napełnieniu zbiornika, ultradźwiękowa Jasmine, pracująca w trybie interwałowym do 24 godzin, oraz efektowna Lucy, uwalniająca zapach z efektem realistycznego płomienia, działająca bezprzewodowo do 7 godzin. Aromatyzery ze złotej, limitowanej edycji będzie można kupić w sieci sklepów Media Expert oraz oficjalnym sklepie internetowym marki: www.stadler-form.pl.

2023-10-27
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket