MIELE

Zmywarki przyjazne dla Planety

Zmywarki

Nowe zmywarki Generacji 7000 należą do najbardziej efektywnych i ekologicznych na rynku. Dzięki nowym programom osiągają zwiększoną wydajność zmywania i krótszy czas pracy w porównaniu z programem Eco. Zużywają także dużo mniej energii elektrycznej i wody przy programach klasycznych. Od chwili premiery nowej generacji zmywarek w 2018 roku urządzenia te wyznaczają standardy w branży. Niemal wszystkie modele mają najlepszą klasę efektywności energetycznej A.

W programie ComfortWash z temperaturą 45 °C umyjesz lekko zabrudzone sztućce i naczynia, a jednocześnie będziesz spokojna/y o delikatne szkło. Wybierając mocniejszy program ComfortWash+ o temperaturze 55 °C do trudniejszych do usunięcia zabrudzeń, masz świadomość, że to bardziej zrównoważona opcja od klasycznego programu intensywnego z temperaturą 75 °C. Ten ostatni warto wykorzystywać jedynie przy ekstremalnie zabrudzonych naczyniach. Nowością jest 60-stopniowy program PowerWash, który ma zwiększoną wydajność mycia i suszenia, przy czasie pracy wynoszącym zaledwie 1,5 godziny. Czas ten możesz też skrócić do mniej niż jednej godziny za pomocą programu Extra Quick.

Używając przyjaznych dla środowiska butelek czy słomek wielokrotnego użytku chcesz mieć pewność, że będą dokładnie umyte, co zależy m.in. od tego, czy znajdziesz na nie odpowiednie miejsce w zmywarce. W nowych modelach G7000 kosz ma rozwiązanie StrawClean – specjalne miejsce na wielorazowe słomki. Prawda, że innowacyjne!

Zmywarki Miele generacji G7000 to nie tylko jakość i innowacyjne technologie ale i wiele pragmatycznych rozwiązań, idących z duchem czasów. Dzięki funkcji EcoFeedback wiesz, ile wody i energii zużywasz. Pełną przejrzystość zapewnią ci też dane dostępne w aplikacji Miele, która porównuje średnie wartości używanych programów, wyświetla rzeczywiste poziomy zużycia i zapewnia dodatkowe wskazówki ekologiczne.

W każdym z modeli możesz też korzystać z przyjaznych dla środowiska funkcji, takich jak np. system AutoDos, który automatycznie dodaje odpowiednią ilość detergentu, w zależności od wybranego programu lub stopnia zabrudzenia.

Zmywarki-przyjazne-dla-Planety-2
2023-11-07
promocja
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket