Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Artykuły

Otwornice diamentowe, wiertła SDS+

HÖGERT TECHNIK

Otwornice diamentowe, wiertła SDS+ i latarki robocze LED

2019-03-25

Högert Technik wprowadza do oferty nowości – otwornice diamentowe, wiertła SDS+ do betonu oraz latarki robocze LED.

Czytaj więcej...
Targi oświetleniowe prowincji Zhejiang

Targi oświetleniowe prowincji Zhejiang na targach Światło 2019

2019-03-22

W ostatnich latach współpraca gospodarczo-handlowa pomiędzy Chinami a Polską nieustannie się zacieśnia. Rośnie także zainteresowanie artykułami pochodzącymi z Chin. Dowodem tego jest już kolejna edycja targów Zhejiang International Trade Exhibition Poland, które odbyły się podczas Targów Światło2019 w Warszawie.

Czytaj więcej...
Skuteczne czyszczenie

MYJKI CIŚNIENIOWE

Skuteczne czyszczenie przy pomocy wody

2019-03-22

Popularność myjek ciśnieniowych wciąż rośnie. Jeszcze kilka lat temu były one kojarzone jako sprzęt dla profesjonalistów, jednak coraz większa oferta urządzeń konsumenckich sprawiła, że upowszechniły się także w gospodarstwach domowych.

Czytaj więcej...
Narzędzia

NARZĘDZIA I PRZYRZĄDY

Narzędzia z elektroniką

2019-03-22

Rozwój czujników i podzespołów elektronicznych spowodował, że w wielu narzędziach czy przyrządach pomiarowych zwiększa się dokładność pomiaru, a zastosowanie wyświetlaczy poprawia komfort odczytu. Dzięki różnym czujnikom stało się możliwe wykonywanie pomiarów wielkości nieelektrycznych.

Czytaj więcej...
Muzyka

AUDIO W WARSZTACIE

Muzyka nie tylko z radioodbiornika

2019-03-22

O wpływie muzyki na jakość i komfort wykonywanej pracy debatowano już wielokrotnie. Nie od dziś wiadomo, że właściwy „repertuar” odtwarzany na odpowiednio dobranym sprzęcie może zwiększyć wydajność pracowników, a w dodatku stworzyć przyjazną atmosferę w miejscu pracy – także na budowie czy w warsztacie.

Czytaj więcej...
Aż wióry lecą

STRUGI ELEKTRYCZNE

Aż wióry lecą – rozwiązania w strugach elektrycznych

2019-03-22

Strug to ręczne narzędzie do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, kolokwialnie nazywane również heblem. Obecnie tradycyjne strugi w większości zastosowań wyparte zostały przez ich elektryczne odpowiedniki, które pozwalają na szybszą, lżejszą i w ydajniejszą pracę.

Czytaj więcej...
Wygodne szlifowanie

SZLIFIERKI KĄTOWE

Wygodne szlifowanie i skuteczne cięcie

2019-03-22

Szlifierka kątowa to bardzo uniwersalne elektronarzędzie. Wbrew swojej nazwie jest wykorzystywana nie tylko do szlifowania i wygładzania rozmaitych powierzchni, ale bardzo często również do cięcia różnorodnych materiałów. Szlifierki kątowe to niemal obowiązkowe wyposażenie nie tylko przydomowego warsztatu.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket