Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Artykuły

Eksploatacja

NARZĘDZIA BEZPRZEWODOWE

Eksploatacja

2019-07-15

Stosowane w elektronarzędziach akumulatory mają swoją określoną trwałość. Aby była ona jak najdłuższa, należy przede wszystkim właściwe użytkować baterię.

Czytaj więcej...
Innowacje

NARZĘDZIA BEZPRZEWODOWE

Innowacje

2019-07-15

Systemy elektronarzędzi bezprzewodowych to często oczko w głowie producentów. stąd też stosowanie w nich wielu innowacyjnych rozwiązań. mają one zapewnić bardziej komfortową i wydajną pracę.

Czytaj więcej...
Rodzaje stosowanych

Rodzaje stosowanych akumulatorów

2019-07-15

Bez odpowiednich akumulatorów narzędziowa rewolucja nie byłaby możliwa. to dzięki ich coraz lepszej jakości i wydajności narzędzia akumulatorowe wypierają modele sieciowe, a w branży ogrodowej często nawet konkurują ze spalinowymi.

Czytaj więcej...
Typy

Typy urządzeń akumulatorowych

2019-07-15

Pierwsze elektronarzędzia bezprzewodowe pojawiły się już w latach 60. ubiegłego wieku. w roku 1961 r. firma Black+Decker wprowadziła na rynek pierwszą bezprzewodową wiertarkę na świecie. od tego czasu akumulatorowa rewolucja trwa i obecnie praktycznie każdy producent elektronarzędzi ma w ofercie takie produkty jako bardzo istotną pozycję.

Czytaj więcej...
Czy warto korzystać z postępowań przed

Czy warto korzystać z postępowań przed stałym polubownym sądem konsumenckim?

2019-07-08

Jeżeli konsument i przedsiębiorca nie mogą dojść do porozumienia warto skorzystać z postępowania przed stałym sądem polubownym. Można wówczas liczyć na rozstrzygnięcie sporu. Są to postępowania dosyć uproszczone, niesformalizowane i szybkie. Jakie sprawy są rozstrzygane? Jak wyglądają postępowania? Kto ponosi koszty postępowania?

Czytaj więcej...
Rodzaje

Rodzaje dostępnych odkurzaczy

2019-07-08

Typów i konstrukcji odkurzaczy jest bardzo wiele. Mogą one pracować na sucho lub mokro, mieć filtr workowy lub wodny czy być „prowadzone” przez użytkownika w pozycji poziomej lub pionowej. W najnowocześniejszej wersji jako odkurzacz-robot mogą sprzątać, a nawet myć powierzchnię w pełni automatycznie.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket