Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Artykuły

Poznaj kolory

PHILIPS

Poznaj kolory powietrza

2018-11-13

W Warszawie w październiku w hotelu H15 Boutique odbyło się śniadanie prasowe poświęcone problemom, jak żyć w zanieczyszczonym powietrzu.

Czytaj więcej...
Z oczyszczaczami powietrza

BLUEAIR

Z oczyszczaczami powietrza na polskim rynku

2018-11-09

W Warszawie pod koniec października odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez firmę AGED poświęcona nowej marce na rynku polskim Blueair szwedzkiego producenta oczyszczaczy.

Czytaj więcej...
Jakość obrazu z satelity

Jakość obrazu z satelity

2018-11-06

Współczesne telewizory Ultra HD, aby odtwarzać obraz 4K, muszą być połączone z dobrym źródłem wideo. Dekodery satelitarne łączą w sobie największą liczbę kanałów TV ze zróżnicowaną jakością obrazu SD, HD i 4K.

Czytaj więcej...
Spójnie i stylowo

Spójnie i stylowo - sprzęt AGD i RTV coraz bliżej siebie

2018-11-05

Wyposażając wnętrze, coraz częściej decydujemy się na takie zestawienie sprzętów, żeby pochodziły one nie tylko od jednego producenta, ale i z jednej, spójnej linii wzorniczej. Daje to nam wszystkim – zarówno projektantom, sprzedawcom, jak i użytkownikom – komfort w przygotowaniu aranżacji, sprawnej zabudowy, ale także funkcjonalność i spójność, nie tylko tę wizualną, ale i techniczną.

Czytaj więcej...
CAT S61 - niespotykany jak dotąd ogrom możliwości

CAT

CAT S61 - niespotykany jak dotąd ogrom możliwości

2018-11-03

Smartfony to wszechstronne urządzenia łączące funkcje aparatu fotograficznego i odtwarzacza multimediów z licznymi aplikacjami i dostępem do Internetu. Daleko poza tę definicję wykracza nowy CAT S61, który prezentuje nowy, niezrównany i niespotykany dotąd poziom funkcjonalności.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket