Strona domowa / Wideo / Artykuły / Internet LTE

CYFROWY POLSAT

Internet LTE nowa kampania reklamowa

Internet LTE

Ruszyła nowa kampania reklamowa Domowego Internetu LTE oferowanego przez Cyfrowy Polsat. Ten szybki Internet jest dostępny wszędzie tam, gdzie inne rozwiązania nie zawsze się sprawdzają. Domowy Internet LTE to nie tylko usługa, ale przede wszystkim autorskie, nowoczesne i unikalne rozwiązanie wprowadzone przez Cyfrowy Polsat ponad 3 lata temu. To jedyny taki produkt na polskim rynku.

Wcielający się w rolę wakacyjnego reportera Krzysztof Ibisz, znany już widzom z poprzednich odsłon spotów promujących zestaw ODU-IDU, pokazuje innowacyjnoœć i niezawodnoœć zestawu, dzięki któremu zasięg Internetu LTE dostępny jest wszędzie tam, gdzie wydawałoby się to prawie niemożliwe – nad jeziorem, w górach czy poza miastem.
Jedyny taki Internet w Polsce!
Unikalny zestaw Domowego Internetu LTE, składający się z zewnętrznego modemu oraz wewnętrznego routera, jako pierwsi w Polsce wprowadzili Cyfrowy Polsat i sieć Plus. Urządzenie ODU-200 to zewnętrzny modem LTE, który w bardzo prosty sposób można zamontować na budynku (np. na dachu lub balkonie) i podłączyć do istniejącej instalacji antenowej TV (satelitarnej lub naziemnej). Rozwiązanie to istotnie zwiększa obszar zasięgu i moc sygnału superszybkiego Internetu LTE. Właœśnie dzięki temu może zapewnić lepszą jakośœć i szybkoœć działania Internetu w domu, w szczególnoœści na obszarach o trudnych warunkach geograficznych lub urbanistycznych i na granicy zasięgu. Za pośœrednictwem jednego kabla do wnętrza domu lub mieszkania przesyłany jest zarówno sygnał TV, jak i Internet LTE i jest to jedyne takie rozwiązanie na rynku. Domowy router IDU-200 służy natomiast do udostępnienia Internetu wewnątrz lokalu. Można podłączyć do niego urządzenia zewnętrzne, takie jak dekoder telewizyjny czy komputer poprzez kabel Ethernet lub bezprzewodowo, za pośœrednictwem Wi-Fi korzystać z Internetu na smartfonach, tabletach i laptopach.
Większa moc sygnału już za 40 zł miesięcznie
Zestaw Domowego Internetu LTE dostępny jest w ofercie Cyfrowego Polsatu z rabatem smartDOM już za 40 zł/mies. W ramach promocji dostępny jest pakiet 40 GB oraz usługa LTE bez limitu danych. Dodatkowym benefitem są 3 pakiety IPLA (IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI) dostępne przez 2 miesiące za darmo. Internet LTE Cyfrowego Polsatu i Plusa jest dostępny dla 99 proc. mieszkańców Polski. Internet nowej generacji LTE Plus Advanced obejmuje swoim zasięgiem już ponad 40 proc. populacji naszego kraju, co oznacza, że może z niego korzystać ponad 15 milionów Polaków. Za scenariusz i realizację filmu odpowiada agencja GREY Group, reżyserował Michał Bulik. Producentem jest Mariusz Matwiejczuk, a postprodukcją zajął się Dom Produkcyjny TFP Sp. z o.o. Zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum. Pokazane w spocie zmagania reportera z siłami natury można zobaczyć m.in. w Polsacie i kanałach tematycznych Telewizji Polsat. Kampania obejmuje także Internet.
Spot można obejrzeć tutaj: http://www.grupapolsat.pl/pl/node/5467

 

2017-07-25

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket