Strona domowa / Nawigacje GPS / Artykuły / Nowa oferta dla fanów

CYFROWY POLSAT

Nowa oferta dla fanów sportu i kina

Nowa oferta dla fanów

W Cyfrowym Polsacie ruszyła nowa promocja dla wszystkich, którzy cenią najlepszy sport oraz dobre kino, a przy tym chcą płacić niewiele.

Klienci Cyfrowego Polsatu mogą cieszyć się sportem na światowym poziomie i dobrym kinem za jedyne 29,99 zł/mies., otrzymując:

  • dostęp do prawie 90 różnorodnych kanałów do końca roku bez opłat, w tym m.in.: stacji Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra,
  • kanałów sportowych Telewizji Polsat: Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD, na których widzowie mogą oglądać polskie i światowe wydarzenia sportowe, tj. Mistrzostwa Europy w siatkówce czy eliminacje do Mistrzostw Świata w piłce nożnej, a także gale boksu zawodowego czy turnieje w tenisie ziemnym (ATP);
  • kanałów Cinemax HD i Cinemax 2 HD,
  • dodatkowo aż 28 innych interesujących kanałów, m.in. AXN HD, FOX HD, Discovery Channel czy Eurosport 1, do końca roku w prezencie.

Dekoder PVR z możliwością nagrywania już od 1 zł.

Możliwość skorzystania z opcji ON THE GO – ponad 50 kanałów i tysięcy programów na życzenie na urządzeniach mobilnych za jedyne 5 zł/mies.

Multiroom teraz także z pakietem za 19,99 zł/mies.!

Nowością w Cyfrowym Polsacie jest także zmiana dostępności usługi Multiroom HD, z której można skorzystać już przy wyborze abonamentu za 19,99 zł. Multiroom umożliwia korzystanie z tego samego pakietu nawet na 3 dodatkowych telewizorach, dzięki czemu każdy w rodzinie może oglądać to, na co ma ochotę. Dodatkowy dekoder w ramach tej usługi to koszt do 10 zł/mies.

W DwuPaku jeszcze taniej

Bardzo opłacalnym rozwiązaniem jest także tzw. DwuPak łączący telewizję Cyfrowego Polsatu i abonament telefoniczny w sieci Plus. Nową ofertę telewizyjną z kanałami Cinemax i Eleven Sports oraz usługę telefonu w Plusie z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz 5 GB Internetu LTE Plus można mieć za 49,99 zł/mies. W ramach specjalnej promocji również DwuPak dostępny jest do końca roku bez żadnych opłat.

Osoby, którym zależy tylko na kanałach filmowych nadal mogą skorzystać z oferty z abonamentem 19,99 zł/mies., w skład której wchodzi pakiet Rodzinny HD i kanały Cinemax. Propozycja ta jest również dostępna z abonamentem telefonicznym

2017-08-18

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket