Strona domowa / Słuchawki / Artykuły / Telewizja bez opłat przez

CYFROWY POLSAT

Telewizja bez opłat przez 6 miesięcy

Telewizja bez opłat przez

Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w ofercie telewizyjnej. Operator stawia m.in. na popularny pakiet Rodzinny HD wraz z kanałami premium z pakietu Cinemax HD w cenie 20 zł.

Klienci otrzymają tę ofertę przez 6 miesięcy bez opłat, dodatkowo wzbogaconą o 28 innych kanałów dostępnych w prezencie na czas promocji! Ponadto Cyfrowy Polsat uruchamia nową ofertę Premium MAX Plus zawierającą pełne bogactwo kanałów z oferty platformy łącznie ze stacjami z pakietu Rozrywka HD. Teraz:

•        Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD zawierający 86 kanałów dostępny jest już za 20 zł.

•        Dla fanów sportu przygotowano pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD zawierający 89 kanałów w cenie 30 zł.

Obydwie propozycje klient otrzyma aż przez 6 miesięcy bez opłat, a dodatkowo w tym czasie będzie mógł cieszyć się również 28 innymi kanałami z Pakietu Familijnego HD, które dostanie w prezencie. Dla osób ceniących bogactwo rozrywki Cyfrowy Polsat wprowadził nową ofertę Premium MAX Plus, która składa się z pakietów: Familijnego Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD z HBO GO, Eleven Sports HD, Rozrywka HD. To razem aż 183 kanały telewizyjne, które na start można oglądać aż przez 3 miesiące bez opłat oraz opcję On The Go. Potem abonament wyniesie 120 zł miesięcznie. W ramach opłaty klient otrzymuje również opcję ON THE GO, która umożliwia mobilny dostęp do ponad 100 kanałów i bogatej biblioteki VOD w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Nowością w ofercie jest pakiet Rozrywka HD z 6 kanałami tylko dla dorosłych. Osoby, które chcą skorzystać z oferty z segmentu premium, mogą zakupić też inną, już docenioną przez widzów ofertę Premium MAX, na którą składa się 177 kanałów – również dostępną bez opłat przez pierwsze 3 miesiące, a potem za 100 zł miesięcznie. Wraz z ofertami premium można również wybrać:

•        Nagradzany dekoder EVOBOX PVR już za 1 zł – dający możliwość nagrywania nawet do 3 programów jednocześnie i oglądania w tym czasie kolejnego.

•        Usługę Multiroom HD już od 5 zł miesięcznie – dzięki której ten sam pakiet kanałów można oglądać nawet na 4 telewizorach.

Oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu to jak zawsze bogactwo kanałów – najpopularniejsze stacje sportowe, ponad 40 stacji filmowych, wygodne pakiety dostosowane do potrzeb rodziny.

2018-02-15

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket