Strona domowa / Nawigacje GPS / Artykuły / Nawigacja Pilot 15 LM

MIO

Nawigacja Pilot 15 LM

Nawigacja Pilot 15 LM

Mio Pilot to urządzenie odpowiadające potrzebom osób szukających prostych i niezawodnych rozwiązań. Jego główne zadanie to dowiezienie kierowcy prosto do wyznaczonego celu, a do tego jest łatwe w obsłudze i dostępne w rozsądnej cenie.

Mio Pilot ma zawsze aktualne mapy drogowe 45 krajów Europy, które odświeżane są przez cały okres użytkowania. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera i dzięki programowi MioMore Desktop ściągnąć bezpłatną aktualizację do swojej nawigacji. Urządzenie potrafibłyskawicznie wyznaczać trasy z wykorzystaniem oprogramowania do nawigacji GPS działającego dzięki zaawansowanym algorytmom obliczającym drogę. Daje również możliwość wyboru czterech alternatywnych tras: najłatwiejszej, najszybszej, najkrótszej i najbardziej ekologicznej. Dodatkowo przez pierwsze trzy miesiące eksploatacji istnieje możliwość korzystania z bazy fotoradarów za darmo. Po upływie tego czasu można wykupić płatną subskrypcję. Dużym atutem Pilota jest 5-calowy matowy ekran dotykowy o rozdzielczości 480 × 272 pikseli. Takie parametry gwarantują świetna widoczność map i swobodną obsługę, nie zasłaniając jednocześnie pola widzenia kierowcy. Pomoc w sprawnym wyznaczaniu tras zapewnia uproszczone menu QuickStart, dzięki któremu znalezienie drogi zajmuje tylko kilka sekund.

Dodatkowymi udogodnieniami są wyszukiwanie z podpowiadaniem kluczowych słów oraz wypowiadanie nazw ulic na głos. Nawigację wspiera również system określający położenie samochodu na pasach ruchu oraz informujący o dopuszczalnej na drodze prędkości. Te parametry również widać na wyświetlaczu, co zapobiega stwarzaniu niebezpiecznych sytuacji na drodze. Pilot oferuje obszerną bazę POI – punktów użyteczności publicznej (stacji paliw, sklepów itp.), które na bieżąco wyświetlają się na mapie. Aktualizowane jednocześnie z mapami gwarantują zawsze pewne informacje o strategicznych miejscach ułatwiających orientację w terenie, placówkach, w których udzielana jest pomoc, oraz lokalizacjach idealnych do odpoczynku.

– Firma Mio stawia dziś na Pilota – nawigację, która udowadnia, że mniej nie znaczy gorzej. Funkcje, jakie prezentuje ten produkt, są w stanie zaspokoić potrzeby każdego kierowcy w zakresie łatwej obsługi i szybkiego wyszukiwania tras. Cena idąca w parze z wysoką jakością to dodatkowy atut przemawiający na jego korzyść – mówi Marcin Gutkiewicz, marketing manager MiTAC Europe.

Sprzęt jest objęty dwuletnią gwarancją door-to-door, a jego sugerowana cena detaliczna to 299 zł.

Nawigacja Pilot 15 LM 2
2018-09-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket