DEDRA

Prostowniki DEP010, DEP021, DEP030 i DEP070

Prostowniki

Dedra wprowadza na rynek nowe prostowniki przeznaczone do ładowania akumulatorów stosowanych w samochodach i maszynach.

Parametry prostowników Dedra DEP010, DEP021, DEP030 i DEP070 lokują je wśród urządzeń przeznaczonych dla szerokiego grona odbiorców: od indywidualnych użytkowników aut po specjalistyczne serwisy. Jak wiadomo, prostowniki to urządzenia przeznaczone do ładowania różnego rodzaju akumulatorów. Ich działanie polega na przekształcaniu prądu i napięcia obecnego w sieci elektroenergetycznej na takie, które umożliwia bezpieczne ładowanie akumulatorów. Należy pamiętać, że dzięki odpowiedniej konserwacji i cyklicznemu ładowaniu zapewniamy prawidłową ich pracę i znacząco wydłużamy okres eksploatacji.

W nowych prostownikach marki Dedra zastosowano zabezpieczenia przeciwzwarciowe oraz przeciw przeładowaniu akumulatorów. Urządzenia te przeznaczone są do ładowania najczęściej spotykanych akumulatorów kwasowo- ołowiowych (tzw. mokrych). Mają one obudowy wykonane z blachy stalowej i wygodne uchwyty. Modele Dedra DEP021, DEP030 i DEP070 wyposażono w kieszenie na przewody, zaś DEP070 – w duże koła ułatwiające przemieszczanie.

Prostowniki Dedra DEP030 i DEP070, oprócz podstawowej funkcji ładowania akumulatorów, oferują funkcję rozruchu, czyli możliwość uruchomienia pojazdu z pominięciem prądu akumulatora. Można też ich użyć do szybkiego wzbudzenia głęboko rozładowanych baterii. Modele DEP021, DEP030 i DEP070 mają tzw. funkcję Boost, czyli szybkiego ładowania. Pozwala ona na skuteczne, szybkie uruchomienie silnika pomimo głębokiego rozładowania baterii. Prostowniki te znajdują zastosowanie w serwisach motoryzacyjnych, na stacjach obsługi samochodów, w warsztatach serwisujących duże maszyny budowlane, ciągniki i maszyny rolnicze, a także zajmujących się odnawianiem łodzi motorowych oraz jachtów, bazach transportowych itp. Najprostszy model – Dedra DEP010 przeznaczony jest dla odbiorców indywidualnych i warsztatów reperujących auta osobowe. Szczegółowa specyfikacja techniczna dostępna jest na stronie: http://www.dedra.pl

Prostowniki
2018-12-05

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket