Strona domowa / Wiertarki / Artykuły / Młotowiertarka

HIKOKI

Młotowiertarka DH36DPA

Młotowiertarka

System Multivolt marki Hikoki na dobre zadomowił się już na rynku, a do jego oferty dołączają kolejne modele innowacyjnych elektronarzędzi bezprzewodowych. Tym razem jest to wydajna młotowiertarka DH36DPA.

Urządzenie pozwala na wiercenie, podkuwanie oraz wiercenie z udarem. Wydajny akumulator w połączeniu z silnikiem bezszczotkowym pozwalają na osiągnięcie wydajności odpowiadającej urządzeniom sieciowym. Maksymalna średnica wiercenia w betonie, drewnie i stali to odpowiednio: 28, 32 oraz 13 mm. Energia pojedynczego udaru wynosi 3,3 J, a liczba udarów sięga 4300 bpm.

Na jednym ładowaniu z akumulatorem BSL36A18 urządzenie pozwala na wykonanie 120 otworów w betonie podczas wiercenia wiertłem o średnicy 8,5 mm i długości 40 mm. Wygodny uchwyt SDS Plus pozwala na szybką wymianę narzędzia roboczego. W porównaniu ze starszymi urządzeniami z serii 36 V producent zredukował wymiary oraz masę przy zachowaniu wydajności. W porównaniu do modelu DH36DBL o 0,9 kg zmniejszyła się masa i o 39 mm długość całkowita. Nie zapomniano także o ergonomii i komforcie obsługi. Młotowiertarka Hikoki DH36DPA została wyposażona w rękojeść antypoślizgową Soft Touch oraz diodę LED, która doświetla miejsce pracy. Dodatkowo zastosowany system RFC zabezpiecza przed skutkami zablokowania wiertła w trakcie pracy.

W oficjalnej dystrybucji elektronarzędzie jest dostępne w dwóch specyfikacjach: DH36DPA W2 – znajdziemy w niej walizkę systemową HitSystem, narzędzie, rękojeść boczną i głębokościomierz oraz DH36DPA WRZ, która dodatkowo zawiera dwa akumulatory oraz ładowarkę. Dołączone do zestawu akumulatory Multi-Volt mogą być również wykorzystane do zasilania elektronarzędzi 18 V. Przypominamy, że od października bieżącego roku elektronarzędzia marki Hitachi dostępne są pod marką Hikoki.

Młotowiertarka
Młotowiertarka
2019-01-15

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket