Strona domowa / Garnki i patelnie / Artykuły / Suszarka do żywności

GOTIE

Suszarka do żywności GSG-500

Suszarka do żywności

Wydajne, obrotowe suszenie

Suszenie to jeden z najczęściej stosowanych domowych sposobów na przedłużenie trwałości produktów. Dzięki niemu możemy dłużej cieszyć się smakiem warzyw owoców czy grzybów, także w długie zimowe wieczory. Przy pomocy suszarki przygotujemy również zdrowe i smaczne przekąski.

Firma Gotie wprowadziła od oferty suszarkę GSG-500, która nie zajmuje wiele miejsca, a przy tym pozwala na szybkie i dokładne suszenie. Tradycyjne suszarki opierają się na naturalnej cyrkulacji wydmuchiwanego z podstawy rozgrzanego powietrza. Sprawia to, że ciepłe powietrze nie dociera do każdego miejsca i konieczne jest ręczne obracanie oraz przekładanie sit. Gotie rozwiązało ten problem, projektując suszarkę obrotową. W trakcie pracy urządzenia sita miarowo obracają się w jednym z dwóch wybranych kierunków, dzięki czemu ciepłe powietrze dociera do każdego zakątka, a produkty suszone są równomiernie i dokładnie. W ten prosty sposób zachowują wspaniały smak i aromat, a także nie grozi im pleśń.

Przy pomocy Gotie GSG-500 możemy suszyć m.in. grzyby, zioła, owoce i warzywa, przyprawy, mięso, a nawet ryby. Nieskomplikowania konstrukcja sprawia, że montaż i demontaż urządzenia są łatwe i szybkie. Prosta obsługa za pomocą pojedynczego, podświetlanego pokrętła oraz intuicyjna ikonografia ułatwiają wykorzystanie pełnej funkcjonalności suszarki. Przezroczysta pokrywa i sita umożliwiają doglądanie produktów na bieżąco. Suszarkę Gotie charakteryzują duża średnica talerzy – 32 cm oraz duża pojemność ogólna – 15 l. Urządzenie umożliwia wykorzystanie naraz aż do 7 sit. Przy pomocy pokrętła możemy płynnie regulować temperaturę i dostosować ją do produktów.

Suszarka Gotie GSG-500 charakteryzuje się również estetycznym wzornictwem. Połączenie bieli z pomarańczowym kolorem sprawia, że sprzęt wygląda atrakcyjnie. Producent nie zapomniał także o bezpieczeństwie. Wszystkie urządzenia Gotie wykonane są z materiałów bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od szkodliwych związków, w tym bisfenolu A. W sklepie firmowym można również zaopatrzyć się w pełną gamę akcesoriów i elementów do suszarki.

Suszarka do żywności
2019-03-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket