Strona domowa / Kosiarki / Artykuły / Robot koszący

AL-KO

Robot koszący Robolinho 2000 E

Robot koszący

Automatyczne koszenie trawnika

Roboty koszące stale zyskują na popularności wśród polskich konsumentów. Oferta na rynku jest na tyle duża, że można wybierać spośród modeli przeznaczonych zarówno do dużych, jak i małych trawników.

Oferowany przez markę AL-KO robot koszący Robolinho 2000 E został opracowany przez z najlepszych inżynierów w Niemczech i wyprodukowany w Austrii. Sprzęt jest rekomendowany do trawników o powierzchni ok. 2000 m2. Został wyposażony w silnik elektryczny zasilany przez litowo- jonowy akumulator. Odznacza się także dużą kulturą pracy, ponieważ poziom emitowanego hałasu to 60 dB.

Robolinho 2000 E został wyposażony w zintegrowany system czujników, który zapewnia bezpieczeństwo użytkowania oraz pozwala omijać przeszkody, takie jak drzewa, i z łatwością wjeżdża na wzniesienia o nachyleniu 45 proc. Wysokość koszenia regulowana jest bezstopniowo od 25 mm do 55 mm, co pozwala na dostosowanie koszenia do oczekiwań. Szerokość koszenia to 23 cm. Robot z łatwością manewruje w przestrzeniach o szerokości 60 cm.

Dzięki zastosowaniu podwójnego ostrza zapewnione są perfekcyjne rezultaty koszenia, a drobno skoszona trawa jest mielona i stanowi nawóz dla nowo wzrastających źdźbeł trawy – dzięki temu został wyeliminowany problem z utylizacją skoszonej trawy. Oprócz tego obudowa nie gromadzi zabrudzeń z pokosu, dzięki czemu czyszczenie jest ograniczone do minimum. Zintegrowany czujnik wykrywa opady i chroni przed nimi robota. Programowanie robota odbywa się za pomocą przejrzystego panelu sterowania, który pozwala łatwo zdefiniować czas pracy urządzenia. Obszar koszenia należy wyznaczyć przeznaczonym do tego przewodem. Robota AL-KO można zakupić bezpośrednio w sklepie internetowym firmy lub u jednego z jej partnerów handlowych. Sprzęt został wyposażony w czytelny wyświetlacz, który ułatwia konfigurację i wyświetla informacje o stanie urządzenia.

Robot koszący Robolinho 2000 E
Robot koszący Robolinho 2000 E
2019-06-20

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket