Strona domowa / AGD DUŻE / Artykuły / Zaprojektuj lodówkę Bespoke

SAMSUNG

Zaprojektuj lodówkę Bespoke i odbierz do 749 zł

Zaprojektuj lodówkę Bespoke

Firma Samsung, zachęcając klientów do zakupu, a przy tym samodzielnego zaprojektowania swojej lodówki Bespoke, oferuje atrakcyjną promocję zakupową, podczas której przy zakupie objętego promocją sprzętu można otrzymać nawet do 749 zł zwrotu na konto.

Lodówki Samsung Bespoke są wyborem na lata. Dzięki temu, że mają modułowy, personalizowany design, mogą zmieniać się na przestrzeni czasu tak, jak zmieniają się potrzeby domowników. Teraz, dzięki szerokiej ofercie wariantów – w tym kolorów paneli zewnętrznych lodówki, materiałów wykończeniowych oraz liczby i rodzaju modułów – użytkownik może zaprojektować swoją lodówkę dokładnie tak, jak podchodzi się do projektowania wnętrz. Możliwości są niemal nieograniczone, przede wszystkim za sprawą aż 16 wersji kolorystycznych paneli zewnętrznych.

Samsung zachęca do samodzielnej konfiguracji i zakupu lodówki Bespoke w formie korzystnej promocji w postaci zwrotu gotówki na konto. Jak otrzymać zwrot? Po pierwsze, należy kupić dowolną lodówkę Bespoke razem z dobranymi do niej panelami Samsunga między 5 kwietnia a 31 maja 2022 r. W modelach lodówek Bespoke sprzedawanych bez frontu wymagany jest jednocześnie zakup lodówki oraz frontu. W drugim kroku należy zamieścić opinię o lodówce Bespoke na jednej ze stron wskazanych w regulaminie promocji. Są nimi strona producenta – bespoke.samsung.pl, strony sklepów, w których nabyliśmy urządzenia, lub strona porównywarki cenowej. Opinia powinna mieć min. 400 znaków i zawierać hasztag #CashbackBespoke. Kolejny krok to rejestracja w promocji, podczas której w terminie nie dłuższym niż 21 dni od daty zakupu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Co ważne, jednym z warunków uczestnictwa w promocji jest posiadanie konta Samsung Account. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia klient otrzyma zwrot gotówki na wskazane przez siebie konto do 1 sierpnia 2022 r.

Szczegóły promocji, w tym lista modeli oraz wartość poszczególnych zwrotów, dostępne są w regulaminie promocji na stronie www.bespoke.samsung.pl. Promocja trwa od 5 kwietnia do 31 maja 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.

2022-05-11
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket