LG

System Total Clothing Care Solution

System

LG stworzyło wyjątkowy system parowy Total Clothing Care Solution, który pomaga zadbać o zdrowy dom i higieniczną czystość ubrań. Opiera się na możliwościach, jakie daje połączenie trzech urządzeń: pralki, suszarki oraz innowacyjnej szafy parowej LG Styler.

Wszystko w myśl zasady: pierz raz w tygodniu, odświeżaj i dezynfekuj codziennie. Wybrane modele pralek i suszarek LG Vivace zostały wyposażone w program Allergy Care. Podczas cyklu prania dezynfekująca para usuwa z ubrań oraz pościeli aż do 99,9 proc. alergenów pochodzących od roztoczy kurzu domowego. Potwierdza to certyfikat BAF (British Allergy Foundation). Dodatkowo pralki LG Vivace zostały wyposażone w sztuczną inteligencję. Technologia AI DD wykrywa objętość i ciężar wsadu, a czujniki rozpoznają skład tkanin w bębnie. Automatycznie dobrany program zapewnia optymalną skuteczność prania, oszczędność wody i energii. Gwarantuje też lepszą troskę o ubrania.

Szafa parowa LG Styler z technologią TrueSteam pozwala na łatwą, codzienną dezynfekcję ubrań, bez konieczności używania środków chemicznych. Zastosowana w LG Styler technologia parowa likwiduje do 99,9 proc. alergenów i bakterii, również z tych materiałów i tkanin, które są trudne do wyprania, na przykład kaszmirowych swetrów, wełnianych płaszczy, jedwabnych bluzek, marynarek, odzieży czy obuwia sportowego. LG Styler usuwa również lekkie zagniecenia oraz nieprzyjemne zapachy, zapewniając ubraniom estetyczny i świeży wygląd. LG Styler to także suszarka (z pompą ciepła), a więc można w nim suszyć np. mokre po deszczu płaszcze albo wysuszyć koszule czy sukienki zaraz po wypraniu, by były szybko gotowe do założenia. Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest możliwość odświeżania i dezynfekcji szczególnych elementów garderoby, jak np. kaski motocyklowe. Elegancki, minimalistyczny design oraz lustrzany front szafy parowej LG Styler sprawiają, że będzie ona doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza.

Dzięki systemowi parowej pielęgnacji ubrań LG możemy cieszyć się higieniczną czystością ubrań każdego dnia bez konieczności ich codziennego prania. Co więcej, urządzenia dają możliwość prania i odświeżania tkanin, które dotąd mogły być poddawane specjalistycznym zabiegom higienicznym wyłącznie w profesjonalnych pralniach. Wykonywanie tych czynności w domowym zaciszu to kolejna oszczędność, tym razem czasu użytkownika.

System
System
2022-05-11
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket