Strona domowa / AGD MAŁE / Artykuły / Akcesoria do mopa gratis

KAERCHER

Akcesoria do mopa gratis i testowanie przez 30 dni

Akcesoria do mopa gratis

Nabywcy mopów elektrycznych marki Kärcher mogą otrzymać w prezencie komplet przydanych akcesoriów. W tym celu wystarczy zarejestrować zakup.

Promocja obowiązuje w wypadku urządzeń nabytych w okresie od 1 kwietnia do 31 maja 2022 r. w oficjalnych sklepach partnerskich. W terminie do 15 czerwca 2022 r. należy zarejestrować swój zakup za pomocą formularza na stronie www.kaercher.com/pl w zakładce „Promocje”. Tam też dostępny jest regulamin promocji. W zależności od wybranego modelu kupujący zostanie nagrodzony dodatkowym środkiem czyszczącym i/lub zestawem padów czyszczących.

Mycie bez konieczności przeprowadzenia uprzedniego odkurzania to niespotykana do tej pory oszczędność czasu i energii. Elektrycznie napędzane pady z łatwością suną po podłodze, obracając się z prędkością nawet 500 obrotów na minutę. W połączeniu z innowacyjną funkcją samooczyszczania w trakcie pracy urządzenie uzyskuje o 20 proc. lepsze rezultaty czyszczenia niż tradycyjny mop.

Okazja na wypróbowanie możliwości mopów elektrycznych jest jeszcze lepsza, ponieważ możemy sprawdzić ich działanie przez 30 dni bez konsekwencji. Wystarczy w okresie od 1 kwietnia do 31 maja 2022 r. zakupić mop elektryczny w sklepie internetowym eKärcher. Przez 30 dni możemy testować działanie urządzenia. Jeśli z jakichś powodów nie spełnia ono oczekiwań, należy odesłać zakupiony produkt zgodnie z wytycznymi w regulaminie, a po pozytywnej weryfikacji otrzymamy zwrot za zakup.

 

Akcesoria do mopa gratis
2022-05-12
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket