Strona domowa / AGD MAŁE / Artykuły / Osuszacze powietrza

HAUS&LUFT

Osuszacze powietrza HL-OS-10 WIFI i HL-OS-20 WIFI

Osuszacze powietrza

Zbyt duża wilgotność powietrza może być przyczyną wielu problemów, zwłaszcza w miejscach takich jak pralnia. Dlatego warto skorzystać z osuszacza powietrza. W ofercie marki Haus & Luft znalazły się dwa nowe modele wyposażone w Wi-Fi.

Modele HL-OS-10 WIFI i HL-OS-20 WIFI różnią się przede wszystkim rozmiarami, co determinuje ich zastosowanie w pomieszczeniach o konkretnych rozmiarach. Wydajność przepływu powietrza to odpowiednio 135 i 180 m3/h. Pojemność zbiornika na skroploną wodę wynosi 2,5 l oraz 4 l, o zapełnieniu informuje wskaźnik. Takie parametry przekładają się na wydajność osuszania na poziomie odpowiednio 10 l na dzień oraz 20 l na dzień. Osuszacz HL-OS-10 WIFI zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni 20 m2, a HL-OS-20 WIFI do 30 m2.

Urządzenia wyposażono we wstępny filtr powietrza oraz filtr węglowy, który eliminuje nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo lampa UV eliminuje bakterie oraz drobnoustroje. Powietrze może być osuszane do zakresu od 35 do 80 proc. wilgotności względnej ze stopniem ustawień co 5 proc. Cyfrowy wskaźnik informuje o aktualnym stopniu wilgotności. Dostępny jest również kolorystyczny wskaźnik informujący o aktualnym poziomie wilgotności względnej. Funkcja Smart pozwala na automatyczną kontrolę nastawionego poziomu wilgotności względnej. Wbudowany timer umożliwia opóźnione załączenie lub wyłączenie osuszacza w zakresie od 1 do 24 godzin z krokiem co godzinę. W trybie pracy Fan urządzenia wykorzystują sam nadmuch wentylatora, bez osuszania powietrza. Opcja Defrost automatycznie rozmraża parownik w celu usprawnienia procesu osuszania. Model HL-OS-20 WIFI wyposażony jest również w tryby pracy Low oraz High. Pierwszy z nich redukuje prędkość nadmuchu, aby poziom hałasu był mniejszy. W drugim trybie prędkość nadmuchu zostaje zwiększona dla uzyskania najlepszej wydajności osuszania.

Wygodny uchwyt oraz kółka ułatwiają transport urządzeń. Oba osuszacze wyposażono w możliwość sterowania bezprzewodowego za pomocą aplikacji Tuya na smartfony i tablety. Przy pomocy łatwego w obsłudze i czytelnego interfejsu szybko ustalimy odpowiednie parametry pracy do warunków, w jakich będzie użytkowany sprzęt.

Osuszacze powietrza

 

 

Osuszacze powietrza
2022-05-13
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket