Strona domowa / AGD MAŁE / Artykuły / Odkurzacz bezprzewodowy

SAMSUNG

Odkurzacz bezprzewodowy Bespoke Jet

Odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz bezprzewodowy Samsung Bespoke Jet wyposażono w All-in-One Clean Station, która zapewnia higieniczną czystość w przestrzeni mieszkalnej podczas odkurzania.

Gdy urządzenie jest zadokowane, za sprawą wyjątkowej techniki Air Pulse firmy Samsung All-in-One Clean Station automatycznie opróżnia pojemnik na kurz, nie dopuszczając do tego, by jakiekolwiek drobinki wydostały się na zewnątrz, z powrotem na wysprzątane już powierzchnie. Co więcej, w tym samym czasie automatycznie ładuje odkurzacz.

Wielowarstwowy system filtracyjny o skuteczności na poziomie 99,999 proc. gwarantuje, że podczas odkurzania z Bespoke Jet wydostaje się wyłącznie czyste powietrze. Niezależnie od tego, czy używany jest do czyszczenia twardych podłóg, czy dywanów, Bespoke Jet oferuje maksymalną moc ssania, co zapewnia doskonałą efektywność. Wbudowany w urządzenie silnik Samsung Digital Inverter jest o 47 proc. lżejszy niż ten, który zastosowano w modelu Jet90, i generuje do 210 W mocy ssania.

Rozwiązanie Jet Cyclone pozwala cieszyć się czystszym powietrzem i mocniejszym ssaniem. Jego wysokowydajna, wielocyklonowa struktura sprawia, że tworzy ono optymalną ścieżkę powietrza, redukując opór i do minimum ograniczając utratę mocy ssania, by w higieniczny sposób wyłapywać drobinki kurzu wciągnięte do wnętrza odkurzacza. Korpus Bespoke Jet waży zaledwie 1,44 kg. Urządzenie jest zatem na tyle lekkie, że można nim wygodnie manewrować i za jednym razem wysprzątać cały dom. Pozwala z łatwością odkurzać siedzenia i oparcia krzeseł oraz kanap, wierzch szafek i stołów, żaluzje, przestrzeń pod sprzętami AGD czy schody.

Bespoke Jet wyposażono w wygodny wyświetlacz LCD. W czytelny sposób prezentuje on wszystkie potrzebne informacje, w tym ustawienia mocy ssania i poziom naładowania baterii. Powiadamia ponadto o wszelkich problemach, takich jak zatkanie, zaplątane w szczotkę przedmioty czy brakujące filtry. Co więcej, wyświetla również wytyczne, jak te problemy rozwiązać.

Odkurzacz wyposażony jest także w pojemną baterię. Zapewnia ona pracę Bespoke Jet nawet przez godzinę, zaś po upływie tego czasu można z łatwością wymienić ją na zapasową, przedłużając czas odkurzania aż do dwóch godzin. Wyjątkowe rozwiązanie Samsunga gwarantuje ponadto, że bateria zachowa 70 proc. pierwotnej wydajności nawet przez 500 cykli sprzątania.

Dodatkowo, aby ułatwić odkurzanie twardych podłóg, w Bespoke Jet zastosowano udoskonaloną szczotkę Spray Spinning Sweeper. Za sprawą dwóch mokrych podkładek, które obracają się nawet przez 100 minut, gwarantuje ona efektywne czyszczenie tego typu powierzchni. Szczotka wyposażona jest także w łatwy w obsłudze pojemnik mieszczący 150 ml, pozwalający ręcznie spryskiwać podłogę większą ilością wody, tak by dodatkowo zwiększyć skuteczność sprzątania. To smukłe i stylowe urządzenie, które urzeczywistnia filozofię marki Samsung Bespoke, zaprojektowano, by idealnie wpasowało się w każdą przestrzeń mieszkalną. Odkurzacz dostępny jest w trzech eleganckich kolorach – Midnight Blue, Misty White i Woody Green, dzięki czemu użytkownicy wkomponują go w różnorodne wnętrza, nie zakłócając ich wystroju.

Odkurzacz bezprzewodowy
2022-05-13
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket