STALCO

Świętuje 25. urodziny

Świętuje

Stalco Group powstało w 1998 r. jako rodzinna działalność. W wyniku reakcji na prężnie rozwijający się rynek branży budowlanej firma rozrosła się, wychodząc nawet poza granice Polski, na rynek europejski. W 2023 r. firma obchodzi jubileusz 25-lecia istnienia.

Obecnie Stalco oferuje asortyment w 3 liniach – Stalco, Stalco Perfect i Stalco Garden. Dzięki stworzeniu dodatkowej linii profesjonalnej Stalco Perfect firma wyróżnia się najlepszą jakością i systematycznie doskonali swoje produkty. Na przestrzeni 25 lat przeszła długą drogę od niewielkiego przedsiębiorstwa do czołowego krajowego dystrybutora z rozbudowaną ofertą marek własnych. Swoich partnerów handlowych wspiera przez doradztwo techniczne, projektowanie rozmieszczenia ekspozycji, merchandising, zarządzanie kategoriami produktów, wyposażenie w regały, szkolenia techniczne, pokazy, uczestnictwo w eventach, szeroko pojęty marketing, opiekę handlowca wraz z serwisem posprzedażowym. Pozwala to na zbudowanie silnych relacji z partnerami handlowymi. Dziś w ofercie Stalco znajdziemy ponad 6000 indeksów produktów i współpracuje ono z ponad 3500 sklepów partnerskich.

Zeszły rok był dla przedsiębiorstwa szczególnie intensywny. W tym czasie miał bowiem miejsce rebranding marek własnych. Firma zdecydowała się odświeżyć całościową warstwę graficzną, począwszy od logotypu, przez oznakowanie regałów, floty samochodowej, reklamy, na produktach i ich opakowaniach kończąc. Nie mniej ważnym wydarzeniem była zmiana siedziby firmy na nową. Obiekt zlokalizowany jest w Skawinie przy ul. Ofiar Katynia 1. W nowoczesnym budynku znalazło się miejsce na magazyn o powierzchni 10 tys. m2 oraz takie pomieszczenia jak centrum szkoleniowe, strefa, testów czy laboratorium.

W 2022 r. właściciele firmy Stalco, Barbara i Marek Zającowie, obchodzili swoje 50. urodziny, a z początkiem 2023 r. firma skończyła 25 lat. Jako że Stalco to firma licząca 300 współpracowników, ale wciąż rodzinna i pielęgnująca swoje wartości, wszyscy jej pracownicy z całego kraju wraz z osobami towarzyszącymi zostali zaproszeni do Krakowa do wspólnego świętowania podczas uroczystej gali. Był to wieczór pełen emocji i niespodzianek, a atmosfera towarzysząca zabawie była niesamowita. Na gości czekało wiele atrakcji, np. występ Grzegorza Markowskiego oraz Patrycji Markowskiej.

Świętuje
2023-04-01
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket