SAMSUNG

Promocja cashback na urządzenia do zabudowy

Promocja cashback

Kuchnia to serce każdego domu. Powinna być zatem nie tylko wygodna i elegancka, ale przede wszystkim funkcjonalna i odpowiadać na zmieniające się potrzeby domowników. Jak być gotowym na zmiany? Wykorzystując „inteligentne” rozwiązania i biorąc udział w atrakcyjnej promocji!

Urządzenia AGD stanowią nieodłączny element codziennego domowego życia, wspierając nas w codziennych czynnościach – od planowania posiłków, przez zakupy, aż po przyrządzanie posiłku i zmywanie naczyń. Zaawansowane rozwiązania w piekarnikach i zmywarkach marki Samsung ułatwią wiele czynności, a do tego pozwolą zaoszczędzić czas i zasoby. Codzienne gotowane to często czasochłonny proces, szczególnie jeśli gotujemy dla kilku osób. Dlatego też warto pomyśleć o rozwiązaniach, które to ułatwią. Piekarnik Dual Cook Steam ma wiele zalet, dzięki którym przygotowanie posiłków będzie nie tylko prostsze, ale i przyjemniejsze. Jedną z nich jest funkcja pieczenia na parze lub gotowania na parze w specjalnym naczyniu przy jednoczesnym pieczeniu innej potrawy w tradycyjny sposób. „Inteligentna” kuchnia wymaga nie tylko nowoczesnego piekarnika, ale również smart zmywarki. Smart, czyli jakiej? Najlepiej takiej, która zużywa mniej energii, a przy tym domywa naczynia. Wybrane modele zmywarek marki Samsung można podłączyć do aplikacji SmartThings, żeby na bieżąco sprawdzać informacje dotyczące zużycia energii i sterować urządzeniem z poziomu smartfona.

Samsung zachęca do skorzystania z atrakcyjnej promocji i stworzenia „inteligentnej” kuchni z wykorzystaniem urządzeń marki Samsung na miarę własnych potrzeb. Aby wziąć w niej udział, należy kupić wybrany piekarnik lub piekarnik i inne urządzenia AGD marki Samsung okresie od 7 marca do 30 kwietnia 2023 r. (lub do wyczerpania puli zwrotów). Lista urządzeń znajduje się w regulaminie promocji. Następnie należy podzielić się opinią na temat zakupionego produktu na jednej ze wskazanych stron. Opinię należy dodatkowo oznaczyć hasztagiem #PromocjaSamsungCashbackZabudowa. Po pozytywnej weryfikacji wypełnionego i odesłanego formularza zgłoszeniowego biorący udział w promocji otrzymuje zwrot na wskazane w zgłoszeniu konto bankowe.

Promocja trwa do 30 kwietnia 2023 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. 3000 zł jest wartością maksymalną zwrotu przy zakupie wybranych produktów AGD marki Samsung. Lista modeli produktów biorących udział w promocji, wartości poszczególnych zwrotów oraz szczegółowe zasady promocji dostępne są na stronie organizatora pod adresem: kuchnia.samsung.pl.

2023-04-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket