MIELE

Prezent przy zakupie pralki i suszarki z linii Exclusive Collection

Prezent przy zakupie pralki i suszarki

Marka Miele dla swoich klientów przygotowała nie lada okazję. Po zakupie energooszczędnego tandemu pralniczego w postaci pralki i suszarki Miele z linii Exclusive Collection i spełnieniu warunków promocji można otrzymać zestaw detergentów i akcesoriów Miele o wartości aż 2000 zł. 

Promocja Miele dotyczy dwóch energooszczędnych sprzętów pralniczych: pralki WEI865 WCS PWash&TDos&9kg o numerze materiałowym 12098730 i suszarki TEL785WP EcoSpeed&Steam& 9kg o numerze materiałowym 12098290. Oba urządzenia należą do linii Exclusive Collection. Pralka objęta promocją wyposażona jest w nowoczesną funkcję EcoFeedbac Jej zadaniem jest dostarczanie dokładnych informacji na temat aktualnego zużycia prądu i wody. Dzięki temu umożliwia ona pełną kontrolę nad kosztami. Przed uruchomieniem programu można uzyskać informację o prognozowanym zużyciu dla wybranego programu. Po zakończeniu programu wyświetlane są dokładne dane na temat zużycia, które mogą się różnić w zależności od stopnia załadowania pralki. Z kolei suszarka objęta promocją wyposażona jest w system EcoDry, który gwarantuje małe zużycie energii i krótki czas suszenia. Dzięki efektywnej współpracy opatentowanego systemu filtrów Miele z bezobsługowym wymiennikiem ciepła kłaczki nie mają żadnych szans, żeby zapchać wymiennik ciepła i zmniejszyć wydajność urządzenia. Suszarki z pompą ciepła Miele z EcoDry pracują zawsze ekonomicznie – przez cały czas działania urządzenia.

Aby wziąć udział w promocji, należy w czasie jej trwania kupić wspomnianą wcześniej pralkę i suszarkę w sklepie internetowym prowadzonym pod adresem www.miele.pl lub w jednym ze stacjonarnych sklepów Miele Experience Center. To wystarczy, żeby otrzymać bezpłatnie zestaw detergentów i akcesoriów Miele o wartości 2000 zł. Promocyjny zestaw zawiera 2 szt. proszku UltraWhite, 1 szt. płynu do prania WoolCare, 1 szt. płynu do prania Sport, 3 szt. płynu do prania UltraColor, 2 szt. kapsułek Impregnat, 2 szt. kapsułek CottonRepair, 1 szt. kapsułek Outdoor, 1 szt. kapsułek Booster, 4 szt. środka do pielęgnacji IntenseClean, 4 szt. odkamieniacza, kosz do suszarki, 1 kapsułkę zapachową do suszarki o zapachu nature/aqua/cocon/dryFresh oraz 2 szt. płynu zmiękczającego.

2023-05-07
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket