Strona domowa / AGD DUŻE / Artykuły / Kuchnia wolnostojąca

AMICA

Kuchnia wolnostojąca 523GcE3.33ZpTsDpA(Xsx)

Kuchnia wolnostojąca

Amica nieustannie rozwija popularny wśród wielu użytkowników segment kuchni wolnostojących. Oferta polskiego producenta sprzętów gospodarstwa domowego powiększyła się obecnie o funkcjonalny gazowo-elektryczny model 523GcE3.33ZpTsDpA( Xsx). To urządzenie, które mimo klasycznej konstrukcji skrywa wiele nowoczesnych, innowacyjnych i praktycznych rozwiązań technicznych.

Nowy model kuchni wolnostojącej marki Amica to gazowa płyta grzejna i elektryczny piekarnik. Płyta gazowa oferuje gotowanie i smażenie na 4 palnikach o zróżnicowanej średnicy, które umiejscowione są pod stabilnymi, żeliwnymi rusztami. Elektryczna zapalarka gazu w pokrętłach dopełnia komfortu użytkowania płyty. Gdy płyta grzejna jest niewykorzystywana, palniki wraz z solidnymi rusztami można ukryć pod elegancką, metalową pokrywą. Stosownie do wymogów bezpieczeństwa w zakresie użytkowania tego rodzaju sprzętu producent wyposażył nową kuchnię wolnostojącą w zabezpieczenie przeciw wypływowi gazu.

Drzwi piekarnika mają 3 szyby. Wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Na drzwiach (od wewnątrz) znajdują się wskazówki odnośnie do sposobu pieczenia rozmaitych potraw. Piekarnik oferuje aż 10 funkcji, w tym praktyczne rozmrażanie i tak zwany szybki nagrzew w 4 minuty do aż 150 °C. Komora piekarnika została pokryta łatwą do czyszczenia emalią EasyClean. Jest ona pozbawiona porów i zagłębień, które mogłyby sprzyjać osadzaniu się zabrudzeń. Komfortowe utrzymanie wnętrza komory piekarnika w czystości zapewnia praktyczna funkcja czyszczenia parowego. Para zmiękcza zabrudzenia, a czyszczenie ogranicza się do wlania 1 szklanki wody na blachę, ustawienia piekarnika na 50 °C i pozostawienia urządzenia na 30 minut. Zabrudzenia zmiękczone przy pomocy pary z łatwością można usunąć z wnętrza piekarnika przy pomocy gąbki lub ściereczki i niewielkiej ilości płynu do mycia naczyń. Tłuste plamy i inne zabrudzenia znikną bez użycia szkodliwej chemii. Wymiary urządzenia wynoszą odpowiednio: 50 cm (szerokość), 85 cm (wysokość), 60 cm (głębokość).

Kuchnia wolnostojąca
2023-05-09
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket