Strona domowa / AGD DUŻE / Artykuły / Chłodziarka R23841B

ASKO

Chłodziarka R23841B i zamrażarka FN23841B

Chłodziarka R23841B

Asko, skandynawski producent najlepszej jakości urządzeń AGD klasy premium, wprowadza nowy sprzęt chłodniczy, który jest nie tylko funkcjonalny, ale również elegancki wzorniczo. Oddzielnie urządzenia chłodnicze z możliwością praktycznego zestawienia to nowy trend w kuchni, który coraz częściej wybierają zarówno projektanci czy architekci, jak i sami użytkownicy.

Nowe urządzenia chłodnicze Asko to bez wątpienia doskonałe połączenie innowacyjnej techniki, zrównoważonych rozwiązań i ponadczasowego wzornictwa. Mowa tu o wolnostojącej chłodziarce R23841B oraz wolnostojącej zamrażarce FN23841B. Nowe urządzenia chłodnicze Asko są spójne konstrukcyjnie i wzorniczo, co sprawia, że można je zestawić w praktyczny tandem chłodniczy.

Chłodziarka R23841B ma pojemność całkowitą aż 384 l, z czego 358 l pomieści górna komora chłodzenia, a dolna Convert Zone 26 l. Strefa Convert Zone powiększa pojemność chłodziarki i dodaje pożądanej elastyczności, umożliwiając przekształcenie komory zamrażarki w lodówkę – szybko i wygodnie. Dzięki Convert Zone użytkownik może ustawić temperaturę w zakresie od -2 do +3, zapewniając sobie elastyczność i tymczasowe dodatkowe miejsce do przechowywania w razie takiej potrzeby. Do prawidłowego przechowywania produktów wnętrze chłodziarki wyposażone zostało w 6 szklanych półek, stojak na butelki, 1 duży pojemnik MultiBox do przechowywania nabiału oraz 2 szuflady na warzywa i owoce z automatyczną regulacją wilgotności. Automatyczna kontrola wilgotności w sprzęcie chłodniczym Asko zapewnia idealną wilgotność w każdej szufladzie, nawet przy pełnym załadunku. Przez automatyczne jej zwiększanie lub zmniejszanie w zależności od potrzeb funkcja ta utrzymuje poziom wilgotności na optymalnym poziomie, mieszczącym się w przedziale od 85 do 90 proc. Dla jeszcze większej wygody przechowywania producent zastosował dodatkowe balkoniki na wewnętrznej stronie drzwi. Zamrażarka FN23841B oferuje pojemność wynoszącą aż 280 l. Urządzenie wyposażone jest w 7 stref przechowywania, z czego 5 stanowią pojemne wysuwane szuflady, a 2 otwierane pojemniki. Temperatura, jaka panuje wewnątrz urządzenia, to najczęściej spotykana wartość, czyli -18 °C. Co więcej, jeśli w zamrażarce panuje domyślna temperatura -18 °C, automatycznie uruchomi się tryb ekonomiczny. Zamrażarka zużywa wtedy mniej energii, a jednocześnie zapewnia optymalne warunki przechowywanej żywności. Zdolność zamrażania modelu wynosi 12,6 kg / 24 h.

Zarówno chłodziarka, jak i zamrażarka zostały wyposażone w system automatycznego odszraniania No Frost. To bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Oba modele oferują naścienny panel sterowania, który jest nie tylko łatwy w obsłudze, ale również wyposażony w gustowne oświetlenie LED zamontowane na ścianie wewnętrznej. Takie rozwiązanie maksymalizuje wysokość wnętrza lodówki, dzięki czemu użytkownicy mają zapewnione jeszcze więcej miejsca na przechowywanie produktów spożywczych w dużych naczyniach o niestandardowych wymiarach. Nowe modele urządzeń chłodniczych marki Asko przykuwają uwagę stylowym designem. Harmonijne wzornictwo, proste fronty i wykończenie w matowej czerni powodują, że urządzenia prezentują się bardzo elegancko i doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach kuchennych.

Chłodziarka R23841B
2023-05-09
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket