LIDER HURT

Targi branżowe AGD/RTV

Targi branżowe

W dn. 15 – 16 kwietnia firma Lider Hurt Bogdan Maciąg Sp.K. Starachowice zorganizowała branżowe targi AGD/RTV, podczas których prezentowała ofertę marek własnych oraz dystrybuowanych urządzeń.

Była to idealna okazja, żeby poznać nowości, porozmawiać o asortymencie, zadać indywidualne pytania oraz zbudować osobiste relacje i nawiązać kontakty handlowe. Każda z firm miała swoje własne stoisko i mogła zaprezentować najważniejsze produkty, nowości, jak również strategię na kolejne miesiące. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród branżowych ekspertów i entuzjastów. Targi rozpoczęły się od powitania gości, którzy podczas prezentacji produktowych mieli okazję poznać niezwykłe produkty marek: BaByliss, Braun, Remington oraz Russell Hobbs. Nie mogło też zabraknąć prezentacji marek własnych firmy – Montis i Libox, które zachwyciły uczestników m.in. bogactwem asortymentu oraz prezentowanymi nowościami.

Obecnie firma Lider Hurt jest dystrybutorem produktów marek: BaByliss, Braun (produkty do pielęgnacji osobistej i opieki zdrowotnej), Remington, Russell Hobbs, Varta, Brock i MPM. Oprócz tego w jej ofercie znajdziemy marki własne, jak Montis z drobną elektroniką, taką jak kable, ładowarki oraz uchwyty TV, i Libox, w której ofercie znajdziemy elektronikę użytkową, taką jak latarki, kable i przewody. Na uwagę zasługuje fakt, że w ostatnim czasie oferta Lider Hurt powiększyła się o silne marki z sektora drobnego AGD – Petra, Salter oraz Wessper. Petra to niemiecka marka z tradycjami, znana z dobrej jakości urządzeń elektrycznych. Urządzenia marki Petra oferują jakość, wzornictwo oraz funkcjonalność z segmentu premium, jednak w znacznie przystępniejszej cenie. Salter jest najstarszą brytyjską marką w dziedzinie akcesoriów kuchennych, mającą 260-letnią tradycję w produkcji wag. Oprócz tego oferuje bogaty asortyment małego AGD elektrycznego i nieelektrycznego, a klientów przekonuje m.in. unikatowym designem z brytyjskim rodowodem. Marka Wessper specjalizuje się w takich produktach jak filtry do wody, pochłaniacze wilgoci, akcesoria do odkurzaczy oraz drobne wyposażenie kuchenne. Targi zakończyły się uroczystą kolacją, podczas której goście mieli okazję jeszcze bardziej zacieśnić więzi.

Targi branżowe
2023-05-21
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket