Modele podszafkowe, szafkowe i nablatowe to chętnie wybierane przez użytkowników okapy, z uwagi na ich konstrukcję. To właśnie ona sprawia, że można je umiejscowić w kuchni w taki sposób, aby z jednej strony skutecznie oczyszczały powietrze, a z drugiej były niewidoczne dla otoczenia. (Fot. Ciarko Design)
Czytaj więcej...
Sprzęty AGD, niezależnie od ostatecznego przeznaczenia, wymagają czyszczenia, pielęgnacji, a także konserwacji. Najważniejszą kwestią jest systematyczność, a zaraz po tym – dostosowanie detergentów do rodzaju sprzętu, czyszczonej powierzchni, a także podzespołów, które wymagają odrębnej pielęgnacji.
Czytaj więcej...
Spójne wzornictwo sprzętów domowych pozwala stworzyć jednolity efekt. Zwykle linia urządzeń ma swoją nazwę, która może nawiązywać zarówno do stylu, jak i do funkcjonalności. W skład linii może wchodzić wiele urządzeń, a im jest ich więcej, tym zestaw jest bardziej praktyczny. (Fot. Siemens)
Czytaj więcej...
Obecnie projektowane okapy kuchenne są tak przemyślane konstrukcyjnie i wzorniczo, żeby jak najtrafniej dobrać je do reszty urządzeń lub do klasycznego stylu i neutralności w kuchni. Przykładem takich konstrukcji są np. okapy sufitowe. (Fot. Ciarko Design)
Czytaj więcej...
Kompletne linie wzornicze urządzeń AGD to z jednej strony praktyczne funkcje, a z drugiej spójność stylistyczna. Najwięksi producenci sprzętów gospodarstwa domowego oferują użytkownikom tego typu rozwiązania. (Fot. Amica)
Czytaj więcej...
Okap to jeden z podstawowych sprzętów wyposażenia każdej kuchni. Producenci dwoją się i troją, aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania użytkowników w zakresie funkcjonalności, ale też wzornictwa tego urządzenia. Co, jeśli chcemy mieć szczególny okap? Można go przecież wykonać na zamówienie. (Fot. Ciarko Design)
Czytaj więcej...
Płyta z wbudowanym okapem sprawdzi się zarówno w małej, jak i dużej kuchni. To oszczędność przestrzeni, ale również czasu i energii. Zintegrowane urządzenia włączają się synchronicznie dokładnie wtedy, kiedy jest taka potrzeba. (Fot. Miele)
Czytaj więcej...
Modele szafkowe to jedna z najpopularniejszych konstrukcji okapów. Niejednokrotnie zupełnie płaska powierzchnia w tych urządzeniach sprawia, że zabudowany w szafce okap staje się niewidzialny, a tym samym nie zaburza odpowiednio wystylizowanej przestrzeni kuchennej. (Fot. Ciarko Design)
Czytaj więcej...
Konstrukcje blatowe to zaawansowane technicznie urządzenia o wyjątkowym, choć charakterystycznym wzornictwie. Ze względu na sposób instalacji mogą pracować stosunkowo cicho, a dzięki odpowiednim silnikom również skutecznie pochłaniać kuchenne opary w absolutnej ciszy. Tego typu urządzenia są nierzadko niewidoczne. (Fot. Ciarko Design)
Czytaj więcej...
Przeglądając ofertę producentów okapów wyspowych, nie sposób pominąć kwestii wzornictwa. Powiedzmy to wprost – wiele oferowanych obecnie modeli to prawdziwe dzieła sztuki użytkowej, najwyższych lotów wzornictwo, doskonałej jakości materiały oraz precyzyjne wykonanie. Co oferują te urządzenia? Sprawdziliśmy. (Fot. Ciarko)
Czytaj więcej...
Producenci sprzętów gospodarstwa domowego już dawno dostrzegli potrzebę rozmaitego wybarwienia urządzeń. Różnobarwna kolorystyka obejmuje nie tylko pojedyncze sprzęty, które w połączeniu z subtelnymi dodatkami kuchennymi tworzą interesującą, funkcjonalną i personalizowaną całość, ale nierzadko całe serie wzornicze. (Fot. Gorenje)
Czytaj więcej...
Okap przyścienny, jak wskazuje jego nazwa, montowany jest przy ścianie. Do niedawna składał się zwykle z korpusu i rury odprowadzającej opary kuchenne. Nowoczesne trendy wnętrzarskie sprawiły, że producenci tych sprzętów oferują coraz to wymyślniejsze konstrukcje, które nie tylko skutecznie pochłaniają opary, ale są przy tym wygodne w obsłudze i stają się ozdobą wnętrza. (Fot. Ciarko Design)
Czytaj więcej...© 2024 InfoMarket