Pralki otwierane od góry, pralkowirówki i wirówki, to nie tylko praktyczne wykorzystanie przestrzeni w łazience czy możliwość korzystania w rozmaitych warunkach, ale również łatwa obsługa i użytkowanie, nowoczesne funkcje parowe, a także duża pojemność. Sprawdziliśmy, co w tym segmencie oferują producenci. (Fot. Amica)
Czytaj więcej...
Slim, czyli jakie? To takie urządzenia pralnicze, które odznaczają się głębokością poniżej 50 cm. Ta głębokość pozwoli zmieścić pralkę czy pralkosuszarkę ładowaną od frontu w wąską łazienkową szczelinę, a także pod blatem czy umywalką. (Fot. Amica)
Czytaj więcej...
Duża pojemność bębna pralki czy pralkosuszarki pozwala prać rzadziej. Dzięki temu oszczędzamy wodę i energię elektryczną, a tym samym pieniądze i czas. Na tym jednak nie koniec, ponieważ zwiększona pojemność oznacza większe możliwości w zakresie prania i suszenia różnego rodzaju materiałów, tkanin i ubrań. (Fot. Bosch)
Czytaj więcej...
Ładowność to jeden z głównych parametrów, branych pod uwagę podczas zakupu sprzętu pralniczego. Ale przecież to nie wszystko. Pralki i pralkosuszarki do 9 kg oferują rozmaite rozwiązania i funkcje, które z jeden strony dbają o dobre rezultaty prania i suszenia, a z drugiej również o energooszczędność sprzętu. (Fot. Bosch)
Czytaj więcej...
Moda na zamykanie sprzętów gospodarstwa coraz częściej nie dotyczy już tylko piekarnika, lodówki czy płyty grzewczej. Taki rodzaj montażu z powodzeniem przenosi się również na sprzęty pralnicze. Dzięki temu pralka czy suszarka automatyczna spełnia swoją funkcję, a przy tym staje się niewidoczna dla otoczenia. (Fot. Bosch)
Czytaj więcej...
Niezależnie od tego, czy dotyczy to lodówki, pralki, zmywarki, piekarnika, płyty, okapu, mikrofalówki czy zlewozmywaka – każde z tych urządzeń wymaga okresowej i prawidłowej pielęgnacji. Ważne, aby wykorzystywać do tego skuteczne i bezpieczne detergenty. (Fot. Miele)
Czytaj więcej...
Pralkowirówki i wirówki to jedne z najstarszych, ale w wielu wypadkach niezastąpionych, urządzeń pralniczych. Sprzęty te są wykorzystywane głównie tam, gdzie nie ma dostępu do kanalizacji i stałego podłączenia wody, ale nie tylko. (Fot. Mesko)
Czytaj więcej...
Pralki ładowane od góry w wielu gospodarstwach domowych są niezastąpionym sprzętem. Są zwykle węższe od modeli z frontowym załadunkiem, co w małych łazienkach lub wnękach, gdzie ma stać urządzenie, jest sporym atutem. (Fot. Amica)
Czytaj więcej...
Pralki wykorzystujące programy parowe dostępne są w ofercie niemal wszystkich producentów oferujących sprzęt pralniczy. Para dodana na różnych etapach cyklu prania może dezynfekować tkaniny, usuwań z nich alergeny, a ponadto sprawiać, że prasowanie ich jest o wiele łatwiejsze i krótsze, co przekłada się na oszczędność energii elektrycznej. (Fot. Hisense)
Czytaj więcej...
Nowoczesne modele pralek wyręczają użytkowników w wielu kwestiach, od automatycznego ważenia wsadu po dobór ilości wody i jej temperatury. Wśród praktycznych innowacji znajduje się również wygodne i nowoczesne rozwiązanie w postaci dozowania detergentów za pomocą specjalnych rozwiązań automatycznych i aplikatorów.
Czytaj więcej...
Pralki ładowane od frontu mogą mieć różne gabaryty. O ile ich wysokość jest najczęściej podobna i wynosi ok. 85 cm, o tyle głębokość pralek dostępnych na rynku jest różnorodna. Modele o niewielkiej głębokości określane są mianem pralek slim. (Fot. Gorenje)
Czytaj więcej...
Pralki ładowane od frontu mogą mieć różne gabaryty. O ile ich wysokość jest najczęściej podobna i wynosi ok. 85 cm, o tyle głębokość pralek dostępnych na rynku jest różnorodna. Mode le o niewielkiej głębokości określane są mianem pralek slim. Czym si ę one charakteryzują i jaką pralkę slim wybrać? Sprawdziliśmy, co oferują producenci. (Fot. Gorenje)
Czytaj więcej...© 2024 InfoMarket