Artykuły

Odnotowuje najwyższe obroty

BSH

Odnotowuje najwyższe obroty w swojej całej 55-letniej historii

2022-05-11

W 2021 r. BSH ponownie osiągnęło rekordowe obroty, notując znaczne wzrosty we wszystkich regionach. W roku 2021 grupa osiągnęła najwyższe obroty w swojej całej 55-letniej historii, które wyniosły 15,6 mld euro. To wzrost o 12 proc. w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Czytaj więcej...
Włącza się

LG

Włącza się do pomocy Ukrainie

2022-05-11

Firma LG Electronics (LG) potwierdziła swoje zobowiązanie do wspierania narodu ukraińskiego i ogłosiła, że wraz z innymi oddziałami przekaże produkty LG i niezbędne artykuły o wartości 1 mln USD

Czytaj więcej...
Projekt

BANK ŻYWNOŚCI SOS W WARSZAWIE

Projekt „Lodówka na Medal”

2022-05-11

Bank Żywności SOS w Warszawie we współpracy z partnerem strategicznym – Fundacją Santander Bank Polska SA im. Ignacego Jana Paderewskiego, partnerami z branży AGD (Amica, Electrolux, Samsung) oraz przy wsparciu merytorycznym Związku Pracodawców AGD APPLiA stworzył projekt edukacyjny „Lodówka na Medal”. Bo aby działać skutecznie, trzeba działać razem.

Czytaj więcej...
Nie ustaje

GRUPA AMICA

Nie ustaje we wspieraniu Ukrainy

2022-05-11

Od wybuchu wojny Grupa Amica – polski producent AGD – przekazała już blisko 600 sztuk sprzętu, który trafił do ośrodków pomocowych, organizacji społecznych i mieszkań dla ukraińskich rodzin. Równolegle, dzięki wielkiemu zaangażowaniu pracowników Grupy Amica, organizowana jest systemowa pomoc dla przybywających zza wschodniej granicy uchodźców wojennych. Gesty wsparcia udokumentował w swoim filmie pochodzący z ukraińskiego Donbasu Artem Kasatkin, youtuber pracujący od czterech lat w fabryce we Wronkach.

Czytaj więcej...
Czy

ELECTRO-SYSTEM

REMONDIS

Czy "elektroTitanic" ominie górę lodową?

2022-05-08

Dr Robert Wawrzonek, prezes zarządu ELECTRO-SYSTEM, członek zarządu REMONDIS Electrorecycling

Czytaj więcej...
Strategia

MIELE

Strategia zrównoważonego rozwoju

2022-05-09

Troska o środowisko i przeciwdziałanie zmianom klimatycznym są od początku istnienia firmy priorytetem we wszystkich aspektach działań Miele. Rodzinne przedsiębiorstwo od chwili powstania, ponad 120 lat temu, prowadzone jest w duchu ponadczasowych wartości i odpowiedzialności, a dziś, w obliczu rosnących zagrożeń związanych ze zmianami klimatycznymi, koncentruje się na ambitnej strategii zrównoważonego rozwoju

Czytaj więcej...
Sponsorem nagród głównych

GRUPA AMICA

Sponsorem nagród głównych w KGW Challenge!

2022-05-10

Grupa Amica była sponsorem głównych nagród w wieloetapowej rywalizacji wielkopolskich Kół Gospodyń Wiejskich „KGW Challenge, czyli Potyczki Wsi z Przymrużeniem Oka”. Finał odbył się w Obornickim Ośrodku Kultury. Głównym organizatorem imprezy, obok jej gospodarza, było Stowarzyszenie Ponad Podziałami w Nieczajnie.

Czytaj więcej...
W gronie członków

LIEBHERR

W gronie członków APPLiA Polska

2022-05-08

Z początkiem 2022 r. firma Liebherr Polska Sp. z o.o, producent nowoczesnego sprzętu gospodarstwa domowego z segmentu urządzeń chłodniczych, dołączył do związku zrzeszającego producentów i importerów AGD w Polsce. Tym samym Liebherr został trzydziestym pierwszym członkiem APPLiA Polska.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket