Artykuły

Po raz piąty

PROLINE

Po raz piąty ze Złotym Laurem Konsumenta

2023-06-03

W edycji 2023 ogólnopolskiego badania konsumenckiego Złoty Laur Konsumenta marka Proline znów okazała się najwyżej cenionym wyborem dla użytkowników narzędzi ręcznych.

Czytaj więcej...
Z niezwykłą wystawą

STIGA

Z niezwykłą wystawą na Milan Design Week

2023-06-03

Dzięki otwartej dla publiczności instalacji #MyPatchOfGreen, Stiga – czołowy europejski producent i dystrybutor urządzeń do pielęgnacji ogrodu – pokazał zwiedzającym jak wzornictwo, technika i innowacje przenikają się, żeby zadbać o nasze otoczenie.

Czytaj więcej...
Zbuduje w Polsce

BOSCH

Zbuduje w Polsce fabrykę pomp ciepła

2023-06-02

Odpowiadając na rosnący popyt na rynku pomp ciepła, firma Bosch postanowiła zainwestować blisko 1,2 mld zł do końca 2027 r. w nowy zakład produkcyjny w Polsce.

Czytaj więcej...
W gronie najlepszych polskich pracodawców

GRUPA PSB

W gronie najlepszych polskich pracodawców wg „Forbesa”

2023-06-02

Trzecia edycja rankingu Najlepszych Polskich Pracodawców 2023 w Polsce została opracowana przez miesięcznik „Forbes” na podstawie badania ok. 1900 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników.

Czytaj więcej...
Z tytułem

PROFIX

Z tytułem Solidnego Pracodawcy Roku

2023-05-29

W bieżącej edycji projektu Solidny Pracodawca Roku firma Profix została doceniona prestiżowym godłem, co stawia ją w gronie przedsiębiorstw, dla których rozwój biznesu to rozwój pracujących w nim ludzi.

Czytaj więcej...
Wyjaśnia,

UOKiK

Wyjaśnia, jak prezentować obniżki cen

2023-05-29

Od 1 stycznia bieżącego roku na sprzedawcach spoczywa obowiązek prezentowania najniższej ceny z 30 dni przed wprowadzaniem obniżki. Z kontroli i monitoringu rynku przeprowadzonych przez UOKiK wynika, że sprzedawcy często popełniają błędy przy oznaczaniu obniżek.

Czytaj więcej...
Czy możemy zaoszczędzić, nie wyłączając światła?

POL-LIGHTING

Czy możemy zaoszczędzić, nie wyłączając światła? [promocja]

2023-04-02

Bogdan Ślęk, przewodniczący Komitetu Rozwoju ZPSO „Pol-lighting” – Badania wskazują, że współczesny człowiek spędza w ciągu dnia ponad 90 proc. czasu w budynkach. Dlatego oświetlenie w naszych domach, miejscach pracy czy nauki staje się nieodzownym elementem, który towarzyszy nam codziennie. Aby zapewnić we wszystkich tych miejscach światło, potrzebujemy zwykle znacznej ilości energii elektrycznej.

Czytaj więcej...
Świętuje

STALCO

Świętuje 25. urodziny

2023-04-01

Stalco Group powstało w 1998 r. jako rodzinna działalność. W wyniku reakcji na prężnie rozwijający się rynek branży budowlanej firma rozrosła się, wychodząc nawet poza granice Polski, na rynek europejski. W 2023 r. firma obchodzi jubileusz 25-lecia istnienia.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket