Artykuły

Telewizja hotelowa

HITACHI

Telewizja hotelowa – usługi i rozrywka

2022-04-30

Telewizja hotelowa marki Hitachi pomaga prowadzić działalność hotelarską, oferując przyjazne dla użytkownika narzędzie do zarządzania usługami. Rozwiązania koncentrują się na trzech obszarach kluczowych dla branży hotelarskiej: rozrywce, wygodzie i wydajności.

Czytaj więcej...
Berlińskie targi

IFA

Berlińskie targi wznawiają działalność

2022-04-29

Od 2 do 6 września 2022 r., po przerwie spowodowanej pandemią, targi IFA w Berlinie zgromadzą czołowe światowe marki z branży elektroniki użytkowej, AGD, informacyjnej i telekomunikacyjnej, zapewniając wyjątkową okazję i platformę do odbudowy globalnego przemysłu.

Czytaj więcej...
Podsumowanie działalności i wyników finansowych

GRUPA POLSAT PLUS

Podsumowanie działalności i wyników finansowych za 2021 r.

2022-04-28

Grupa Polsat Plus podsumowała swoją działalność w 2021 r. – rozbudowuje sieć 5G oraz rozszerza działalność o produkcję czystej energii i zielonego wodoru.

Czytaj więcej...
Baza danych o odpadach

ASEKOL

ENVIROPOL PL

Baza danych o odpadach – wielozakresowe narzędzie

2022-04-05

BDO, czyli baza danych o odpadach, to wielozakresowe narzędzie, które służy do ewidencji wytwarzanych i przekazywanych przez przedsiębiorców odpadów, jak również stanowi bazę przedsiębiorców wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami. Co więcej, jest też m.in. podstawą wystawiania kart przekazania odpadów, tzw. KPO. Obowiązkowi rejestracji w bazie danych o odpadach podlegają wszystkie podmioty wymienione w art. 50 ust. 1 oraz art. 51 ust. 1 ustawy o odpadach. BDO może być pomocne również dla sprawdzenia dostawców i firm odbierających odpady – zawiera informacje o prowadzonej działalności i posiadanych pozwoleniach.

Czytaj więcej...
Telewizory 4K HDR

TCL

Telewizory 4K HDR TCL serii P73 z Google TV

2022-03-09

TCL Electronics, wiodąca marka elektroniki użytkowej, zaprezentowała pod koniec lutego najnowsze telewizory 4K HDR Google TV, serię P73.

Czytaj więcej...
Sztuka cyfrowa

LG

Sztuka cyfrowa na ekranach LG LED Signage

2022-03-04

LG Electronics nawiązała globalną współpracę z amerykańską firmą Blackdove, aby umożliwić optymalny odbiór sztuki cyfrowej na zaawansowanych ekranach LG LED.

Czytaj więcej...
Certyfikat „Trusted Partner Network”

EMITEL

Certyfikat „Trusted Partner Network” dla Emitela

2022-03-04

Trusted Partner Network (TPN) to globalna, ogólnobranżowa inicjatywa ochrony treści filmowych i telewizyjnych. Wdrożenie standardu TPN jest certyfikowane i stanowi potwierdzenie bezpieczeństwa informacji dla sektora audio-video. Program TPN pomaga firmom zapobiegać naruszeniom i włamaniom do filmów oraz programów telewizyjnych.

Czytaj więcej...
Telewizory Samsunga na 2022 r.

SAMSUNG

Telewizory Samsunga na 2022 r. z certyfikatami ochrony wzroku

2022-03-04

Tegoroczne telewizory Samsung QLED i lifestyle’owe zostały docenione przez czołowe na świecie instytucje certyfikujące za ochronę wzroku i technikę odwzorowania kolorów.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket