Artykuły

Rosnąca popularność

CUSHMAN & WAKEFIELD

Rosnąca popularność parków handlowych

2022-12-06

W trzecim kw. 2022 r. oddano w Polsce prawie 120 tys. m2 nowoczesnej powierzchni handlowej. Powstało 8 nowych obiektów – aż 5 z nich to parki handlowe.

Czytaj więcej...
Kilkanaście publicznych kampanii

ASEKOL

Kilkanaście publicznych kampanii i programów edukacyjnych!

2022-12-05

ASEKOL PL w ramach publicznych kampanii edukacyjnych co roku podejmuje działania mające na celu zwiększanie świadomości ekologicznej społeczeństwa. Akcje prowadzone przez ASEKOL PL w ramach publicznych kampanii edukacyjnych wspomagają osiągnięcie wysokiego poziomu zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, baterii oraz opakowań. Prowadzone działania adresowane są nie tylko do aktywnych ekologicznie osób, ale również do tych, którym zależy na szybkim i bezpiecznym pozbyciu się elektroodpadów.

Czytaj więcej...
Uproszczony i wygodny leasing

MEDIA EXPERT

Uproszczony i wygodny leasing w kilka minut

2022-11-30

Media Expert wzmacnia ofertę dla biznesu, oferując uproszczony i wygodny leasing od pierwszego dnia działalności. Decyzja o przyznaniu leasingu w uproszczonej procedurze ma zapadać w ciągu kilku minut, a sam proces jego uruchomienia będzie w pełni zautomatyzowany i będzie wymagać jedynie okazania dowodu osobistego przez kupującego.

Czytaj więcej...
Prezentuje małe AGD

SHARP

Prezentuje małe AGD na „Sharp Xperience” 2022

2022-11-13

Japońska firma zorganizowała wystawę „Sharp Xperience” 2022. Podczas niej zaprezentowała produkty, które w najbliższej przyszłości trafią do oferty.

Czytaj więcej...
Znacząco ograniczył

KAERCHER

Znacząco ograniczył emisję CO2

2022-11-12

Globalny koncern Alfred Kärcher SE & Co. KG opublikował nowy raport dotyczący zrównoważonego rozwoju. Publikacja zawiera kluczowe dane liczbowe za rok 2021 oraz uszczegółowione cele w tym obszarze.

Czytaj więcej...
Spółką giełdową

AMICA

Spółką giełdową świadomą klimatycznie

2022-11-11

Polski producent AGD znalazł się w prestiżowym gronie 21 spółek giełdowych, które mają świadomość ryzyka klimatycznego. Badanie „Corporate Climate Crisis Awarness” uwzględnia dane zawarte w 152 niefinansowych raportach rocznych emitentów notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Czytaj więcej...
Aktualizacja oprogramowania iRobot

iROBOT

Aktualizacja oprogramowania iRobot OS 5.0

2022-11-08

Wprowadzona aktualizacja iRobot OS 5.0 zwiększa inteligencję oraz możliwości personalizacji w całej gamie produktowej marki. Dzięki niej wyposażone w moduł łączności bezprzewodowej roboty zaoferują przemyślane rozwiązania dla właścicieli zwierząt, rodzin oraz tych, który potrzebowali większej kontroli nad procesem sprzątania.

Czytaj więcej...
Zdobywcą 42 wyróżnień na

SAMSUNG

Zdobywcą 42 wyróżnień na IDEA 2022

2022-11-08

Firma Samsung poinformowała o zdobyciu 42 wyróżnień, w tym dwóch złotych medali, pięciu srebrnych i jednego brązowego, a także zakwalifikowaniu się aż 34 produktów do etapu finałowego konkursu „International Design Excellence Awards” 2022 (IDEA 2022).

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket