Artykuły

Prasuj mniej

Prasuj mniej #LikeABosch

2023-10-04

Marka Bosch, zachęcając klientów do parowego prania suszenia ubrań #LikeBosch, oferuje do 1500 zł premii za zakup pralki i suszarki. Objętych promocją jest 7 modeli pralek i suszarek różniących się gabarytami, pojemnością, liczbą programów automatycznych, a także najnowszymi funkcjami wspierającymi efektywne pranie i suszenie przy użyciu systemów parowych.

Czytaj więcej...
Prezent przy zakupie lodówki

Prezent przy zakupie lodówki z serii K 7000

2023-09-13

Miele, zachęcając klientów do zakupu energooszczędnej i zaawansowanej technicznie wybranej lodówki i lodówkozamrażarki z serii K 7000, oferuje innowacyjną, obrotową podstawkę FlexiTray o wartości 1216,90 zł za 1 zł.

Czytaj więcej...
Promocja

Promocja „Zestawy chodzą parami”

2023-09-08

Grupa Amica przygotowała akcję promocyjną „Zestawy chodzą parami”. Klienci, którzy między 17 lipca a 31 października br. zdecydują się na zakup jednego z zestawów promocyjnych urządzeń do zabudowy, mają szansę odebrać nagrodę w postaci ekspresu lub odkurzacza marki.

Czytaj więcej...
Pralka z deską do prasowania

Pralka z deską do prasowania w prezencie

2023-05-07

LG zachęca klientów do zakupu nowoczesnych, funkcjonalnych i energooszczędnych pralek i pralkosuszarek swojej marki atrakcyjną promocją. Producent za zakup pralki lub pralkosuszarki LG objętej promocją po spełnieniu określonych warunków oferuje dobrej jakości deskę do prasowania Leifheit w prezencie!

Czytaj więcej...
Prezent przy zakupie pralki i suszarki

Prezent przy zakupie pralki i suszarki z linii Exclusive Collection

2023-05-07

Marka Miele dla swoich klientów przygotowała nie lada okazję. Po zakupie energooszczędnego tandemu pralniczego w postaci pralki i suszarki Miele z linii Exclusive Collection i spełnieniu warunków promocji można otrzymać zestaw detergentów i akcesoriów Miele o wartości aż 2000 zł. 

Czytaj więcej...
Promocja cashback

Promocja cashback na urządzenia do zabudowy

2023-04-02

Kuchnia to serce każdego domu. Powinna być zatem nie tylko wygodna i elegancka, ale przede wszystkim funkcjonalna i odpowiadać na zmieniające się potrzeby domowników. Jak być gotowym na zmiany? Wykorzystując „inteligentne” rozwiązania i biorąc udział w atrakcyjnej promocji!

Czytaj więcej...
„Pora na parę”

„Pora na parę” z pulą nagród o wartości 1,4 mln zł

2023-04-02

Grupa Amica uruchamia akcję promocyjną w ramach kolejnej odsłony kampanii dotyczącej urządzeń parowych. Pula nagród w promocji „Pora na parę” wynosi łącznie aż 1,4 mln zł. Klienci, którzy między 1 marca a 31 maja br. zdecydują się na zakup jednego z zestawów promocyjnych urządzeń do zabudowy, mają szansę na nagrodę w wysokości 500 lub 800 zł.

Czytaj więcej...
Kup lodówkę

Kup lodówkę i odbierz mikser kielichowy

2023-03-04

Firma Concept zachęca klientów do zakupu energooszczędnych lodówek swojej marki atrakcyjną promocją. Producent za zakup dowolnej lodówki o wartości powyżej 2000 zł oferuje mikser kielichowy Premium Line o wartości 1499 zł za 1 zł.

Czytaj więcej...
Premia do 736 zł

Premia do 736 zł za zakup suszarki do ubrań

2023-03-04

Marka Bosch, zachęcając klientów do energooszczędnego suszenia ubrań #Like- ABosch, oferuje do 736 zł premii za zakup suszarki. Objętych promocją jest aż 70 modeli suszarek różniących się gabarytami, pojemnością, liczbą programów automatycznych, a także najnowszymi funkcjami wspierającymi efektywne suszenie przy dbałości o tkaniny i z uwzględnieniem energooszczędności.

Czytaj więcej...
Na szczęście

Na szczęście to Bosch!

2023-03-02

Rozpoczęła się kolejna edycja loterii MyBosch, w której można wygrać atrakcyjne nagrody. Tym razem pod hasłem „Na szczęście to Bosch!”. To już szósta edycja tego projektu, w której można wziąć udział, rejestrując urządzenia marki Bosch na specjalnej platformie MyBosch. Loteria trwa do końca 2023 r.

Czytaj więcej...
Duża rodzina procentuje!

Duża rodzina procentuje!

2023-03-02

Firma LG zachęca klientów posiadających Kartę Dużej Rodziny do udziału w promocji, w której można zyskać aż 10 proc. zwrotu wartości zakupów. Promocją objęte zostały sprzęty między innymi takie jak lodówki, pralki i suszarki.

Czytaj więcej...
Wyjątkowa loteria

Wyjątkowa loteria My Siemens

2023-02-05

W loterii My Siemens do wygrania są atrakcyjne nagrody, a im więcej urządzeń zarejestrujmy, tym większa jest szansa na wygraną. Akcja trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 r.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket