Artykuły

Automatyczne

Automatyczne suszarki bębnowe

2023-11-04

Bębnowe suszarki do ubrań są jednymi z najbardziej zaawansowanych sprzętów gospodarstwa domowego. Wśród niezliczonych zalet wyliczyć należy przede wszystkim energooszczędność i funkcjonalność, a także zachowanie estetyki wnętrza. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Zamrażarki skrzyniowe

Zamrażarki skrzyniowe i szufladowe

2023-11-04

Zamrażarki są chętnie kupowanymi sprzętami nie tylko do gospodarstw domowych, ale również sklepów, małej gastronomii, a nawet dużych hoteli. Skąd wynika ich wszechstronność w zastosowaniu? Sprawdziliśmy! (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Zmywarki wolnostojące

Zmywarki wolnostojące o szerokości 45 cm

2023-11-03

Zmywarka, nawet ta o szerokości 45 cm, to bardzo wszechstronne urządzenie, które nie wymaga wielu przyłączeń ani też specjalistycznego sprzętu do montażu. Z gabarytami zmywarki wiąże się jej pojemność, która często „mierzona” jest w kompletach naczyń. To na szczęście rzecz umowna. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Płyty

Płyty z wbudowanymi okapami

2023-11-01

Płyta z wbudowanym okapem sprawdzi się zarówno w małej, jak i dużej kuchni. To oszczędność przestrzeni, ale również czasu i energii. Zintegrowane urządzenia włączają się synchronicznie dokładnie wtedy, kiedy jest taka potrzeba. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Nowoczesne

Nowoczesne szafy suszące

2023-10-31

Sprzęt gospodarstwa domowego powstał po to, aby ułatwić życie codzienne. W zakresie domowego suszenia i odświeżania tkanin producenci również odpowiadają nowoczesnym sprzętem. Urządzenia, które szturmem wkraczają do naszych domów i mieszkań, to automatyczne szafy suszące. (Fot. ASKO)

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki

Chłodziarkozamrażarki z zamrażarką dolną

2023-10-04

Lodówki z dolnym zamrażalnikiem to najbardziej popularna grupa asortymentowa w segmencie chłodniczym. Obecnie produkowane modele nie tylko oferują dużą przestrzeń przechowywania żywności, ale również zapewniają jej dłuższą świeżość, a nawet oferują bezprzewodowe sterowanie przy pomocy smartfona. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Pojemne zmywarki wolnostojące

Pojemne zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm

2023-10-03

Zmywarki o szerokości 60 cm to bardzo szeroka grupa asortymentowa. Sprzęt cieszy się dużą popularnością ze względu na dużą pojemność oraz możliwość podłączenia bez konieczności głębokiego remontu kuchni. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Pralkosuszarki

Pralkosuszarki normalnogabarytowe i w wersji slim

2023-10-03

Oszczędność miejsca, czasu i energii to trzy ważne aspekty wyróżniające pralkosuszarki. Na co warto zwrócić uwagę wybierając ten praktyczny sprzęt i co ciekawego oferują w tej grupie asortymentowej producenci? Sprawdziliśmy! (Fot. Hisense)

Czytaj więcej...
Niewidzialne

Niewidzialne okapy szafkowe

2023-10-02

Modele szafkowe to jedna z najpopularniejszych konstrukcji okapów. Niejednokrotnie zupełnie płaska powierzchnia w tych urządzeniach sprawia, że zabudowany w szafce okap staje się niewidzialny, a tym samym nie zaburza odpowiednio wystylizowanej przestrzeni kuchennej. (Fot. Ciarko Design)

Czytaj więcej...
Nowoczesne i praktyczne

Nowoczesne i praktyczne urządzenia do gotowania na parze

2023-10-02

Urządzenia do gotowania na parze, w zależności od modelu i stopnia zaawansowania technicznego, pozwalają na przygotowywanie potraw z wykorzystaniem pary nawet na kilku poziomach sprzętu jednocześnie. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Preparaty

Preparaty do konserwacji domowych sprzętów

2023-10-02

Niezależnie od tego, czy dotyczy to lodówki, pralki, zmywarki, piekarnika, płyty, okapu, mikrofalówki czy zlewozmywaka – każde z tych urządzeń wymaga okresowej i prawidłowej pielęgnacji. Ważne, aby wykorzystywać do tego skuteczne i bezpieczne detergenty. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Wolnostojące

Wolnostojące pralkowirówki i wirówki

2023-09-13

Pralkowirówki i wirówki to jedne z najstarszych, ale w wielu wypadkach niezastąpionych, urządzeń pralniczych. Sprzęty te są wykorzystywane głównie tam, gdzie nie ma dostępu do kanalizacji i stałego podłączenia wody, ale nie tylko. (Fot. Mesko)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket